Pierwszoligowiec nr 44: Mistrzowie thrillerów, wkurzony Smółka, Angielski idzie na króla, a Leszczyński dziękuje Niebiosom

Autor wpisu: 25 kwietnia 2017 12:30

Za nami kolejka, w której zaroiło się od cudów, więc dziś będzie głównie o tych cudach, o które tym razem postarali się na szczęście piłkarze, a nie sędziowie.

Chojniczanka wciąż bawi się we thrillery, Stal gubi punkty w nieprawdopodobnych okolicznościach, a na Górnika gwiżdżą właśni kibice. Jacek Paszulewicz straszy „bandą z Grudziądza”, Karol Angielski idzie na króla, a Radosław Mroczkowski kompletnie nie przejmuje się tym, że jego zespół został liderem. Nam jednak najbardziej przypadło do gustu publiczne podziękowania za wygraną Podbeskidzia w Puławach.
No i absolutnie nie wolno przegapić dwóch przepięknych goli – Rafała Grzelaka i Piotra Kwaśniewskiego (choć oczywiście goli w naszym magazynie jest dużo więcej).

Na koniec wspominamy Andrzeja Biedrzyckiego, dla którego Stomil zagrał w Tychach, skąd przywiózł cenny remis. Aha, i zobaczcie, kto wygrał 27. kolejkę w Vitasport Fantasy 1. Liga. Zapraszamy na kolejny odcinek „Pierwszoligowca”:

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli