Pierwszoligowiec nr 43: Miedź robi jaja GieKSie, najwyższa wygrana Stali, szok w Chojnicach, a w Chrobrym wymiata Julian

Autor wpisu: 19 kwietnia 2017 08:34

Skoro była to kolejka wielkanocna, nie mogło zabraknąć jaj. Tychy zrobiły jaja Chojniczance, Miedź Katowicom, a sędzia Wigrom. Z kolei w Olsztynie los mocno doświadczył Stomil, co skrzętnie wykorzystała Stal, odnosząc najwyższe zwycięstwo w tym sezonie.

No i zmienił się lider, choć nie zmieniła się liczba drużyn walczących o awans. Zapraszamy na kolejny odcinek „Pierwszoligowca”, w którym m.in. bohater Zagłębia zdradza sposób na obronę karnego, Adrian Stawski idzie na wojnę z drużyną, Wisła tańczy w Pruszkowie, a Olimpia wygrywa w swojej imieniny. No i jest jeszcze Julian, który wymiata w Chrobrym.

Zobaczycie też fajną akcję GieKSy, reakcję Brzęczka na kolejną porażkę u siebie, kompletnie przestrzelony typ w Chojnicach i kapitalną bramkę Karola Angielskiego (bramek zresztą jest dużo więcej):

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli