Pierwszoligowiec nr 42: Tarasiewicz wymiata, Zagłębie po kuracji, odpalony Chrobry, zaczarowany Smółka

Autor wpisu: 12 kwietnia 2017 15:14

Walka idzie już na noże, a punkty często trzeba okupić… krwią. W sumie to jednak nic dziwnego, bo prócz Kluczborka, który podświadomie chyba już się poddał, wszyscy mają o co walczyć. Pierwsza liga przyśpiesza, przyśpieszamy i my.

Gratulujemy liderowi pierwszej wygranej od „niepamiętnych czasów”, ale też pamiętamy, że chwała należy się pokonanym, czyli Stali, która ponownie rozegrała kapitalne spotkanie. W Mielcu – jak to mówi trener Smółka – znów były czary, ale tym razem chyba nie o takie czary mu chodziło. Zagłębie po pierwszych wiosennych czystkach znów idzie jak burza, odpaliły też GieKSa i Chrobry. Tempa nie zwalniają Wigry, za to w Siedlcach przydałoby się coś na szybszy zapłon (ale bramka z wolnego – cud miód!).

Bezsprzecznie jednak gwiazdą kolejki Ryszard Tarasiewicz, choć akurat jego Miedź straciła w poprzednim tygodniu aż pięć punktów u siebie. „Taraś” się nie szczypie i wali prosto z mostu! Aha, jest jeszcze o wiktorii… Sobieskiego. Zapraszamy na najnowszy odcinek „Pierwszoligowca”:

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli