Pierwszoligowiec nr 41: Stali pakt z diabłem, czystki w Zagłębiu, Archiwum X w Chojnicach i setka Banasiaka

Autor wpisu: 4 kwietnia 2017 08:09

Spodziewalibyście się, że na dziesięć kolejek przed końcem w walkę o awans będzie zamieszanych… 12 drużyn? Nieprawdopodobny przebieg ma w tym sezonie ta pierwsza liga. Znów były piękne gole – a jeden to już absolutnie wyjątkowej urody, fajne, głupie i głupsze wypowiedzi oraz kilka niespodzianek.

A my zastanawiamy się, z kim tam w tym Mielcu zawarli pakt, że tak im dobrze idzie, co się dzieje z Sandecją na wyjazdach, świętujemy z Kluczborkiem drugie zwycięstwo w tym sezonie (po prawie 200 dniach od pierwszego), Adamowi Banasiakowi gratulujemy gola i jubileuszu, martwimy się o Chrobrego i Drutex-Bytovię, no i podpuszczamy trochę trenerów Chojniczanki i Stomilu.

Zobaczcie też wszystkie gole z tej kolejki (a naprawdę jest co!) i posłuchajcie, jak porażki swoich drużyn tłumaczą w Katowicach, Zagłębiu i Tychach. Zapraszamy na najnowszy odcinek „Pierwszoligowca”:

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli