Pierwszoligowiec nr 40: Smółka hartuje Stal, piękniejsza strona Wigier, strzelanina w Bielsku, mocne słowa Asensky’ego, a w Chojnicach idą na rekord

Autor wpisu: 29 marca 2017 08:58

Ta kolejka była trochę karłowata, ale w pięciu meczach, które się odbyły, nudy nie było, więc jest na co popatrzeć i czego posłuchać. Nasz magazyn znów w nieco innym anturażu, ale niezmiennie atrakcyjny. Będą piękne gole (i całkiem ich sporo), kontrowersyjne wypowiedzi i talizmany.

Znów chwalimy trenera Smółkę, którego Stal „robi za rycerzy wiosny” i właśnie zrewanżowała się Wigrom za lanie z poprzedniej rundy. A w Suwałkach odkrywamy piękniejszą stronę piłki. Są też dwie strzelaniny – w Nowym Sączu i Bielsku, talizman Tychów (i gol, dzięki któremu beniaminek wrócił do świata żywych), pożar w Bytowie i kilka słów o Chojniczance, która idzie na… rekord.

A na końcu jest o wyjątkowych nagrodach do wygrania – koszulkach reprezentacji Polski z autografem Roberta Lewandowskiego w Vitasport Fantasy 1. LigaZapraszamy na najnowszy odcinek „Pierwszoligowca”:

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli