Pierwszoligowiec nr 39: Wolsztyński jak Midas, nowa stylówa Brzęczka, szczęście w nieszczęściu Podgórskiego, rozśpiewana Wisła

Autor wpisu: 23 marca 2017 08:56

Pierwszoligowiec tym razem w nieco innym anturażu, ale poziom i atrakcje jak zwykle. Będzie więc o kolejnych szaleństwach Chojniczanki, nietrafionym sposobie GieKSy na wygraną, bramce, na którą Fidziukiewicz czekał prawie 300 dni i o tym, co stało się z rozpędzoną Sandecją, że w Zabrzu przywaliła w ścianę.

Udowadniamy też, że zwycięski gol dla Miedzi w meczu z Wigrami jednak nie padł ze spalonego, pokazujemy roztańczoną i rozśpiewaną szatnię Wisły Puławy (do czego doprowadził poważny błąd bramkarza Chrobrego – co też pokazujemy) i przedstawiamy nowego strażaka w Drutexie-Bytovii.

Będą też wszystkie bramki z pogromu, jaki Stomil urządził Zniczowi, wymiana ciosów w Kluczborku oraz zwycięski gol strzelony w ostatniej chwili w Grudziądzu. No i Łukasz Wolsztyński, który zwierza się, jak to robi…
A na końcu, jak zwykle, meldunek z Vitasport Fantasy 1. Liga. Zapraszamy na najnowszy odcinek „Pierwszoligowca”:

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli