Pierwszoligowiec nr 38: Głowa Misztala i sokoły w Pruszkowie, awantura o karne w Legnicy, jedno zdanie Banasika i lód na głowę w Mielcu

Autor wpisu: 15 marca 2017 21:13

Gol bramkarza Znicza i popis Sandecji, która rozbiła w puch Zagłębie, usunęło w cień całą resztę, która działa się w pierwszej lidze, ale my w ten cień również zaglądamy. Będzie awantura o karne w Legnicy (plus wszystkie sporne sytuacje), murowany kandydat z remisami, pudło Kądziora, lód na głowę w Mielcu, no i wyjątkowy dzień Broniszewskiego.

Pokażemy też hat tricka Świerczoka, usłyszycie, co miał do powiedzenia po laniu w Nowym Sączu Dariusz Banasik, będą też gole, które na urodziny dostali Adam Łopatko i Jan Kocian, no i obowiązkowo stylówa Brzęczka.

Ale zaczynamy oczywiście od wyjątkowej bramki w Pruszkowie, bo bramki strzelonej w ostatniej minucie przez bramkarza Znicza. Zobaczcie to trafienie i posłuchajcie, co o tej ostatniej akcji mówili trenerzy: Dariusz Kubicki i Piotr Gruszka. Ale wszystko i tak przebija wyjątkowy pruszkowski hit muzyczny… Zapraszamy na nowy odcinek „Pierwszoligowca” :

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli