Pierwszoligowiec nr 36: Pusty przelot Podleśnego, pomidor Łopatki, Eusebio w Pogoni i inne wielkie transferowe hity

Autor wpisu: 2 marca 2017 11:23

Wracamy! Pierwszoligowcy już grają, gramy i my. Będzie o brutalnie przerwanym śnie Wigier, planie B w Kluczborku, pierwszych tegorocznych punktach Miedzi i bardzo, bardzo dużo o zimowych transferach, w których zaroiło się od kandydatów na gwiazdy!

Zobaczcie, jak strzela następca Vamary Sanogo, co do powiedzenia po debiucie w Wigrach ma Damian Podleśny, kto jest grubą rybą w Stomilu, kto ma mieć najlepszą lewą nogę w pierwszej lidze, skąd w Chojnicach wytrzasnęli reprezentanta Litwy, a skąd w Siedlcach Eusebio, i z kim „kręci” Sandecja (podpowiedź: z nie byle kim). Ponadto trener Adam Łopatko krótko i treściwie o sytuacji organizacyjnej w Olsztynie, a prezes Kluczborka Wojciech Smolnik tłumaczy, co dalej.

Ale przede wszystkim zachęcamy was do rejestracji i dołączenia do naszego wirtualnego menedżera VITASPORT FANTASY 1.LIGA. Pierwsza liga, na którą możesz mieć realny wpływ, a do tego przednia zabawa, no i oczywiście nagrody do wygrania. Nie ma co czekać, bo do pierwszego meczu pierwszej tegorocznej kolejki czasu już coraz mniej.

No to zapraszamy na kolejny odcinek Pierwszoligowca:

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli