Pierwszoligowiec: Nowak bierze na klatę, Garbacik traci kontakt z bazą, Szysz rządzi w Łęcznej, a w Chorzowie powiało Ligą Mistrzów

Autor wpisu: 12 września 2017 16:41

Były piękne gole, spektakularne babole, głośne nazwiska, a w Chorzowie powiało nawet Ligą Mistrzów – co prawda taką sprzed dwudziestu kilku lat, ale zawsze. Krótko mówiąc, za nami cholernie ciekawa kolejka, jest więc o czym mówić i co pokazywać. Zapraszamy na kolejny odcinek „Pierwszoligowca”.

A w nim Miedź, której nie wolno drażnić, goniący ją Chrobry, który przywiózł punkty z Puszczy, nie od parady głowa Martina Barana, Adam Łopatko wygrywający ze Stomilem, pierwsze zwycięstwo Wigier, perełka z Łęcznej oraz Tomasz Nowak tłumaczący, dlaczego Zagłębie przegrało czwarty już mecz w tym sezonie.

Nie brakuje też oczywiście pięknych goli (przedniej urody zwłaszcza te z Chojnic, Częstochowy i Niepołomic), spektakularnego pudła Jakuba Vojtuša, no i oczywiście hitowego gola Damiana Garbacika, za co swoją drogą obrońca GieKSy został „wyrzucony” (przynajmniej na jakiś czas) z pierwszej drużyny. Będzie też Jacek Paszulewicz, który wreszcie wygrał z Ruchem, dziękczynna wizyta Stali na Jasnej Górze, no i nowy trener Niebieskich.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli