Pierwszoligowiec: Misztal tnie równo z trawą, tajemniczy trener Stomilu, Wigry odpaliły rakietę, a my stęskniliśmy się za Leszczyńskim

Autor wpisu: 22 listopada 2017 10:48

Trochę kadziła w Legnicy, kim jest nowy trener Stomilu, czy Misztalowi należała się czerwień, powrót Leszczyńskiego i kuriozalna bramka w Chojnicach – to wszystko w najnowszym odcinku „Pierwszoligowca”, na którym serdecznie zapraszamy.

Za nami przedostatnia kolejka w tym roku, jednak niektórzy nie mają jeszcze dość i właśnie zaczęli się rozkręcać. Takie Zagłębie na przykład rzutem na taśmę wygrało pierwszy wyjazdowy mecz w tym sezonie, w Olsztynie postanowili zmienić trenera, Bytovia przypominała sobie, jak to jest zdobyć trzy punkty, no a Wigry odpaliły rakietę i ustrzeliły swoistego hat tricka.

Będą też słowa pocieszenia dla Górnika, babole, kocioł i piękny gol Mello w Chorzowie, a także Jacek Paszulewicz, który wystąpił w dwóch rolach: człowieka i… trenera. No i oczywiście nie zapominamy, że wciąż zadziwia Odra, która wróciła na fotel lidera. A na koniec przypominamy, że od poniedziałku u nas wielkie wybory na najlepszego trenera, bramkarza, obrońcę, pomocnika i napastnika jesieni w pierwszej lidze.

Inne artykuły o: I Liga

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli