Najlepszy pomocnik 1. ligi – wyniki

Autor wpisu: 3 grudnia 2016 08:15

Tylko jeden piłkarz mógł zagrozić Kądziorowi. To oczywiście Petteri Forsell. Fin, podobnie jak piłkarz Wigier, to zawodnik przerastający umiejętnościami tę ligę.

Śmiechu było, gdy zimą grubasek z Finlandii przechodził do Miedzi. Dziś nikt się z Forsella nie śmieje. Dziś Forsella się podziwia. Kapitalne podania, przegląd pola, no i to niesamowite kopyto. Trudno wyobrazić sobie zespół Ryszarda Tarasiewicza bez Petteriego.
W drugim szeregu plejada piłkarzy oo przejściach, którzy tej jesieni przeżywali drugą młodość. Kapitalną rundę mają za sobą Maciej Małkowski (31 lat) z Sandecji, Marcin Kaczmarek (37) z Olimpii, Sylwester Patejuk (34) z Wisły, Tomasz Nowak (31) z Zagłębia czy Andrzej Rybski (31) z Chojniczanki. Do bardzo wysokiej formy doszedł Mateusz Machaj z Chrobrego i od razu pojawiły się zakusy na tego chłopaka z kilku klubów ekstraklasy. Jasnym punktem Stomilu był jesienią Japończyk Nishi, ale największy postęp zaliczył bez wątpienia Konrad Wrzesiński z Pogoni. Przesunięcie go z obrony do drugiej linii było strzałem w dziesiątkę. – Co ten chłopak wyprawia w ofensywie, to szok – mówił nam niedawno trener Dariusz Banasik. I tylko szkoda, że Wrzesiński końcówkę rundy miał z głowy z powodu kontuzji.

Tak głosowali internauci na najlepszego pomocnika:


Petteri Forsell

299 głosów

Tomasz Foszmańczyk

32 głosy

Marcin Kaczmarek

9 głosów

Damian Kądzior

1042 głosy

Mateusz Machaj

12 głosów

Maciej Małkowski

71 głosów

Robert Mandrysz

12 głosów

Tsubasa Nishi

9 głosów

Tomasz Nowak

13 głosów

Sylwester Patejuk

6 głosów

Tomasz Podgórski

6 głosów

Martin Pribula

28 głosów

Andrzej Rybski

27 głosów

Konrad Wrzesiński

66 głosów

Jakub Żubrowski

71 głosówpomocnicy_G
Kto w poczekalni? Michał Bajdur i Marcin Burkhardt (mimo wszystko spodziewaliśmy się trochę więcej) z Pogoni, Robert Bartczak i Łukasz Matusiak z Zagłębia, Jakub Biskup z Chojniczanki, Rafał Niziołek z Kluczborka, Olek Jagiełło ze Znicza i Miłosz Kozak z Wigier.
Chcesz zobaczyć wyniki głosowania na najlepszego napastnika, kliknij w baner poniżej:

napastnicyA

r-gol sponsor wyborow3

Inne artykuły o: fantasy 1Liga | I Liga

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli