Najlepszy bramkarz 1. ligi – wyniki

Autor wpisu: 3 grudnia 2016 08:18

Zwycięstwo Pawła Kapsy może i wyraźne, choć według nas była to najbardziej wyrównana kategoria. Pozostała czwórka, o ile faktycznie ustępowała w czymś bramkarzowi Miedzi, to niewiele.

Abramowicz wyrasta na pierwszoligową gwiazdę i widać, że GieKSa mieć będzie (już ma!) z niego wielki pożytek. Kilka meczów z takimi interwencjami, że ręce same składały się do oklasków. Ciekawe, jak poradziłby sobie piętro wyżej. Pewnie niebawem się przekonamy.
Budziłek jakiś tam epizod w Ekstraklasie ma (dokładnie 12 spotkań) i pewnie chętnie by do tej Ekstraklasy wrócił. Z Chojniczanką jest na jak najlepszej drodze. W Lechii ostatnio tracił czas, dobrze więc, że latem postanowił zejść jeden stopień niżej, byle grać. Pożytek z tej decyzji ma i on, i mają całe Chojnice.
Misztal swoje lata ma i pewnie prochu już nie wymyśli, ale za jesień – podobnie jak całej Pogoni – należą się mu wielkie brawa. Kapitalną rundę ma za sobą również Radliński (on, podobnie jak Misztal – już powyżej trzydziestki). Dwa obronione karne, mnóstwo świetnych interwencji i pewny punkt w jedenastce Radosława Mroczkowskiego.

Tak głosowali internauci na najlepszego bramkarza:


Mateusz Abramowicz

154 głosy

Łukasz Budziłek

97 głosów

Paweł Kapsa

352 głosy

Rafał Misztal

115 głosów

Łukasz Radliński

120 głosów


bramkarze_G
A kto w poczekalni? Na pewno Hieronim Zoch z Wigier, Gerard Bieszczad z Drutexu-Bytovii, Rafał Leszczyński z Podbeskidzia i przede wszystkim Kuba Szumski z Zagłębia.
Chcesz zobaczyć wyniki głosowania na najlepszego obrońcę, kliknij w baner poniżej:

obroncyA

r-gol sponsor wyborow3

Inne artykuły o: fantasy 1Liga | I Liga

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli