Marcin Wodecki najlepszym napastnikiem jesieni w pierwszej lidze

Autor wpisu: 3 grudnia 2017 23:50

Głosowanie wygrał wicelider klasyfikacji strzelców. A lider? U nas tuż za podium. Krótko mówiąc, wszystko wskazuje na to, że liczyła się nie tylko liczba strzelonych jesienią goli.

Marcin Wodecki zresztą miałby na koncie tyle samo trafień, ile ma Szymon Lewicki, ale przydarzyło mu się jedno pudło z karnego. Poza tym był bezbłędny i wraz z Szymonem Skrzypczakiem stworzył najskuteczniejszy snajperski duet w pierwszej lidze. Za plecami Wodeckiego uplasował się Mateusz Cholewiak ze Stali – gość, dla którego nie ma straconych piłek. On uderza na bramkę nawet w beznadziejnych – wydawałoby się – sytuacjach. Tak już ma. Inna sprawa, że bardzo często mu się to opłaca.
Bardzo dobry wynik zrobił też młody napastnik Wigier wypożyczony z Jagiellonii, czyli Patryk Klimala. Znakomita druga część rundy za nim – w pewnym momencie strzelał jak na zawołanie. Trudno za jesień nie pochwalić też Macieja Domańskiego, który nie bez przyczyny w Niepołomicach robi za lokalną gwiazdę, a bez goli którego Puszcza nie miałaby na koncie tak przyzwoitego dorobku punktowego. Udana runda również za Pawłem Tomczykiem, co udowadniał nie tylko w Podbeskidziu, ale i w młodzieżówce. Apetytów narobił nam na początku Patryk Szysz. Młody napastnik Górnika potem nieco przygasł, ale i tak pokazał, że jest materiałem na solidnej klasy piłkarza.

Tak wyglądają szczegółowe wyniki głosowania na najlepszego napastnika:

TUTAJ WYNIKI GŁOSOWANIA NA NAJLEPSZEGO TRENERA JESIENI 2017

Inne artykuły o: I Liga

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli