Mandrysz od odpowiedzialności nie ucieka, ale do dymisji się nie podał

Autor wpisu: 17 września 2017 15:30

Dymisja? Dziennikarze i kibice zawsze o to pytają. Decyzja ta należy do zarządu. Ja nie uciekam od odpowiedzialności za wyniki – to wszystko, co na temat swojej przyszłości w roli trenera GieKSy miał do powiedzenia po meczu ze Stalą Piotr Mandrysz. A więc ci, którzy liczyli, że Mandrysz zrezygnuje z posady, jednak się przeliczyli.

Oczekiwania w tym temacie są ogromne. Już po porażce 0:3 z Zagłębiem na dobre zaczęła się „jazda” z Mandryszem. Jeśli ktoś myślał, że mecz ze Stalą w jakimś stopniu ugasi pożar, jaki wybuchł pod trenerem GieKSy, to trzeba powiedzieć, że nic z tego, bo i Mandrysz, i jego piłkarze jeszcze bardziej dołożyli do pieca. Przegrali ze Stalą co prawda tylko 2:3, ale wynik kompletnie zaciemnia obraz tego, jak w tym spotkaniu się zaprezentowali. Do przerwy było już 0:3 i w tym czasie GKS ani przez moment nie przypominał drużyny, tylko zlepek nie za bardzo wiedzących co ze sobą zrobić ludzi.

– Zagraliśmy tę połowę katastrofalnie. Nie tak to miało wyglądać. Kolejne bramki nas dobiły – analizował Mandrysz po spotkaniu. A w przerwie nastrój wśród kibiców GieKSy panował mniej więcej taki:

Nie będziemy się nad Mandryszem pastwić, bo pewnie sam doskonale zdaje sobie sprawę, w którą stronę to wszystko zmierza. Na pomeczowej konferencji wyglądał jak jedno wielkie nieszczęście, choć przyznał, że mimo wszystko dostrzega światełko w tunelu. Ciekawe, czy oprócz niego ktoś jeszcze…

Inne artykuły o: GKS Katowice | I Liga