„Kluczem do tej bramy jest zapierd….”. Kolejny mocny przekaz kibiców do piłkarzy GieKSy

Autor wpisu: 19 września 2017 14:05

Coś czujemy, że w tym sezonie przy Bukowej jeszcze będzie wesoło, o co głównie zadbają kibice GieKSy, bo piłkarze – jak widać – na razie dbają głównie o to, by być największym rozczarowaniem pierwszej ligi.

Zresztą ten sezon dla GKS zaczął się już od małego wstrząsu, czyli wizyty kibiców w budynku klubowym. Po pierwszej kolejce, gdy zespół niespodziewanie (wtedy) przegrał z Pogonią Siedlce, fani najpierw poinformowali piłkarzy, co o nich myślą, z trybun, a potem przenieśli się bliżej szatni, by zrobić to raz jeszcze. Głośniej i dobitniej. No i by zaprosić piłkarzy i szefów klubu na zewnątrz w kwestii „wytłumaczenia” tej porażki. Ochrona obiektu w pewnym momencie użyła nawet gazu łzawiącego, co jeszcze podkreśliło atmosferę grozy.

Cała awantura skończyła się pękniętą szybą w drzwiach i mocnym stresem. Ale już wtedy przeczuwaliśmy, że to może być dopiero początek. Że – jak to mówią – nowy sezon, więc nowe nadzieje.

Potem był mecz z Puszczą, gdy GieKSa zamiast poprawić grę, poprawiła… ochronę budynku klubowego, przeczuwając, że spotkanie z beniaminkiem również może skończyć się nie najlepiej.

Kibice się już nie wdarli, ale swoje na temat tego, co prezentuje ich zespół, doskonale przecież wiedzą. W ostatnim tygodniu trzy porażki z rzędu, więc długo na reakcję fanów nie trzeba było czekać. Tuż po niedzielnym meczu ze Stalą w Mielcu przy bramie wjazdowej na Bukową pojawiło się kilka osób, które – co widać m.in. na tym filmie – zamknęły bramę na łańcuch i kłódkę.

KLUCZEM DO TEJ BRAMY JEST ZWYCZAJNE… ZAPIERDALANIE!

Publié par GieKSa sur dimanche 17 septembre 2017

Tym razem przekaz od fanów do piłkarzy jest mniej drastyczny, za to – powiedzielibyśmy – bardziej symboliczny:

A co z trenerem Piotrem Mandryszem? Podobno najbliższe spotkanie z Chrobrym ma być o posadę – albo wygrana, albo do widzenia. Cóż, trzeba przyznać, że „w takich okolicznościach przyrody” i tak długo wytrzymał…

Inne artykuły o: GKS Katowice | I Liga

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli