Karol Angielski najlepszym napastnikiem pierwszej ligi w sezonie 2016/17

Autor wpisu: 7 czerwca 2017 12:59

Wśród napastników rywalizacja była najbardziej zacięta, a o zwycięstwo bój stoczyła tak naprawdę trójka: Karol Angielski, Igor Angulo, Aleksandyr Kolew. Wygrał nieznaczną różnicą głosów ten pierwszy.

Angielski miał ogromną szansę na koronę króla pierwszoligowych strzelców, ale na przeszkodzie stanęła pechowa, niemniej paskudna kontuzja głowy, jakiej doznał po starciu z Vaclavem Cverną w meczu z Wigrami. Potrzebna była operacja, no i teraz Karol – choć rwie się na boisko – musi przejść okres rekonwalescencji. Niemniej do Olimpii, do której był wypożyczony, raczej nie wróci. Jeśli nie dostanie innych ofert, w przyszłym sezonie grać powinien w ekstraklasie, w barwach Piasta.

W ekstraklasie występować będą również Angulo i Kolew. Hiszpan – jak cały Górnik – miał kapitalny finisz, dzięki czemu został najskuteczniejszym piłkarzem na zapleczu ekstraklasy (17 goli, do tego 2 asysty) i wygląda na to, że to wokół niego będzie budowany atak zabrzan w nowym sezonie. A Kolew na tyle dobrze pokazał się w rundzie wiosennej w Stali Mielec, że już podpisał kontrakt z ekstraklasowym beniaminkiem, czyli Sandecją.

Oto szczegółowe wyniki głosowania na najlepszego napastnika pierwszej ligi w sezonie 2016/17:

TUTAJ WYNIKI GŁOSOWANIA NA NAJLEPSZEGO TRENERA SEZONU 2016/17

Inne artykuły o: fantasy 1Liga | I Liga

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli