Jeszcze tylko dziś i jutro możesz oddać głos na najlepszych w 1. lidze!

Autor wpisu: 1 grudnia 2017 10:11

Głosowanie na najlepszych w pierwszej lidze trwa w… najlepsze. Wybieramy bramkarza, obrońcę, pomocnika, napastnika i trenera jesieni. Nie czekaj – głosować można jeszcze dziś i jutro. W sobotę o godz. 24.00 zamykamy plebiscyt.

Miało być ciekawie i było. Za nami absolutnie wyjątkowa część sezonu – zaskakujące wyniki, mnóstwo zwrotów akcji, wielu bohaterów, nie mniej rozczarowanych i przegranych. Rewelacyjna postawa beniaminków, rozczarowująca spadkowiczów, choć i tam można było doszukać się perełek. Z wyborem nie powinniście mieć więc najmniejszego problemu.
Dlatego chcemy, byście to Wy, Kibice wybrali najlepszych piłkarzy oraz trenera tej rundy. My wyłoniliśmy kandydatów, Wy zdecydujcie, kto był tym naj. I to Wasze głosy wyłonią Drużynę Jesieni.

W bramce pojedynek pokoleń: Janukiewicz kontra Budziłek i fala młodzieży: Weinzettel, Lis, Majecki! Który z nich zasługuje na miano bramkarza jesieni?
Obrońców do wyboru aż 15. Są i boczni, i środkowi. Między innymi liderzy świetnie spisujących się beniaminków – Petrašek z Rakowa i Winiarczyk z Odry. Jest stary wyjadacz z Sosnowca, czyli Udovičić, są Pietrszuka i Markowski z ekipy lidera, kapitan Wigier, kapitan GieKSy, ale może najbardziej do gustu przypadła gra Getingera ze Stali albo Gonzaleza z Bytovii?
Wśród pomocników też 15 kandydatów! Świetny w Odrze – Rafał Niziołek? A może ciągnący środek Chojniczanki Paweł Zawistowski albo zawsze solidny Tomasz Nowak z Zagłębia? Swoje do gry Stali wniósł Maksymilian Banaszewski, ale przecież nie pomijamy i Michała Janoty…
Wśród napastników aż dwóch przedstawicieli Odry Opole! Ale kto wie – może ważniejszą postacią był Patryk Klimala w Wigrach albo Mateusz Cholewiak w Stali? A może najbardziej przekonały was gole Szymona Lewickiego dla Zagłębia albo Macieja Domańskiego dla Puszczy?
Na koniec czas na szkoleniowców. Kto najlepszym trenerem jesieni? Zbigniew Smółka, Dominik Nowak, a może lider-debiutant Krzysztof Brede? Ale przecież są i Marek Papszun, i Mirosław Smyła, którzy z beniaminkami cudów dokonali. No i Artur Skowronek, który wbrew logice odmienił Wigry…

To wy decydujecie! Sprawdźcie listy i wybierajcie! Szczegóły naszego plebiscytu i możliwość głosowania TUTAJ – zaczynamy od bramkarzy 

Przypominamy, że przewidziane są nagrody. Sponsor wyborów – Fortuna online zakłady bukmacherskie, ufundował dla naszych Czytelników, którzy wezmą udział w głosowaniu, 10 powerbanków do ładowania baterii urządzeń mobilnych oraz 20 T-shirtów.
Głosowanie jest co prawda anonimowe, ale tych, którzy chcą powalczyć o nagrodę, prosimy o wysłanie na adres kontakt@futbolfejs.pl swoje typy (czyli nazwiska, na które oddali głos) z krótkim uzasadnieniem. Najciekawsze nagrodzimy i opublikujemy (oczywiście za zgodą autorów).

Głosowanie trwa do soboty do godz. 24.00. W poniedziałek ogłosimy zwycięzców.

Inne artykuły o: I Liga

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli