Grzegorz Goncerz: Pięknie to my już przegrywaliśmy

Autor wpisu: 5 kwietnia 2017 11:14

Grzegorz Goncerz, kapitan GKS Katowice, po meczu w Pruszkowie ze Zniczem (4:1 – więcej TUTAJ) nie ukrywał satysfakcji. I trudno by było inaczej. GieKSa wygrała pierwszy raz w tym roku, a Goncerz strzelił dwa gole. Na uwagę, że generalnie nie był to mecz stojący na dobrym poziomie odparł: – Pięknie to my tej wiosny już przegrywaliśmy.

Katowiczanie w Pruszkowie skorzystali dużo na prezentach miejscowych, ale oczywiście na koniec mogli być zadowoleni. 4:1, wyjazdowa wygrana z wcale niełatwym przeciwnikiem, o czym niedawno przekonały się i Chojniczanka, i Zagłębie Sosnowiec.

– To ważne dla naszej kondycji psychicznej, bo w dotychczasowych meczach w tym roku graliśmy w piłkę nieźle, stwarzaliśmy sytuacje, a nie wygrywaliśmy – mówił nam Goncerz po meczu. I dodawał: – Tu do końca będzie bitwa o awans. Wiemy, jaka jest liga. Nie wygramy jej łatwo, lekko i przyjemnie. Parę razy trzeba będzie upaść, parę razy się podnieść.

Posłuchajcie, co mówi kapitan GKS Katowice, zobaczcie jego dwa gole z Pruszkowa:

Inne artykuły o: GKS Katowice | I Liga

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli