Graj w Fantasy 1.Liga i dołącz do Ligi Futbolfejs pl!

Autor wpisu: 28 lipca 2016 10:56

Graj w Fantasy 1.Liga i dołącz do prywatnej ligi Liga Futbolfejs pl. Dla zwycięzcy mamy fantastyczną nagrodę – oryginalną koszulkę reprezentacji Polski z podpisami naszych bohaterów EURO 2016. Kamil Grosicki, Kamil Glik i Artur Jędrzejczyk zagrali wspaniały turniej we Francji. A Ty możesz mieć ich autografy na koszulce kadry – wystarczy wygrać w naszej lidze!

W piątek startuje I liga. Pełną parą rusza też nasz nowy menedżer piłkarski Fantasy 1. Liga. Zarejestruj się, twórz drużynę i dołącz do Ligi Futbolfejs pl. Jeśli jeszcze nie masz drużyny, wchodź do gry. Żeby zagrać o pełną pulę nagród – 11.000 złotych – trzeba zgłosić drużynę do piątku, do godz. 20.15.

TUTAJ zapoznaj się z zasadami gry

Zapraszamy do prywatnej ligi Liga Futbolfejs pl –  po stworzeniu drużyny, dołącz do nas! Oryginalna koszulka reprezentacji Polski z podpisami Kamila Grosickiego, Kamila Glika i Artura Jędrzejczyka czeka na zwycięzcę.

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2016-07-28 102253

IMG_3014

TUTAJ ZNAJDZIESZ NAS NA FACEBOOKU

Inne artykuły o: fantasy 1Liga | I Liga

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli