Głosujemy na najlepszych w 1. lidze. Wybierz bramkarza, obrońcę, pomocnika, napastnika i trenera rundy jesiennej i zgarnij nagrody!

Autor wpisu: 1 grudnia 2016 18:45

Wielkie podsumowanie jesieni 2016 w pierwszej lidze zaczynamy od plebiscytu i zapraszamy do głosowania. Chcemy, byście to Wy wybrali najlepszych piłkarzy (bramkarza, obrońcę, pomocnika i napastnika) oraz trenera tej rundy. My wyłoniliśmy kandydatów, Wy zdecydujcie, kto był tym naj.

Za nami absolutnie wyjątkowa część sezonu – zaskakujące wyniki, mnóstwo zwrotów akcji, wielu bohaterów, nie mniej rozczarowanych i przegranych. Z wyborem nie powinniście mieć więc najmniejszego problemu.
Głosować można tylko na jednego kandydata w każdej kategorii – wyłoniliśmy ich m.in na podstawie punktów wywalczonych w Fantasy 1.Liga, choć nie tylko (również na podstawie rozmów z ekspertami i oczywiście naszych obserwacji). A gdyby ktokolwiek miał wątpliwości co do kandydatur, śmiało może korzystać z najlepszej bazy pierwszoligowych statystyk – TUTAJ. Poprzez głosowanie wyłoni się też najlepsza – Waszym zdaniem – jedenastka jesieni.

Przewidziane są oczywiście nagrody:
Dla naszych czytelników, którzy wezmą udział w plebiscycie, mamy 3 vouchery na 100 zł do eSklepu lub sklepu stacjonarnego R-GOLA na sprzęt sportowy. Głosowanie jest co prawda anonimowe, ale tych, którzy chcą powalczyć o nagrodę, prosimy o wysłanie na adres kontakt@futbolfejs.pl swoje typy (czyli nazwiska, na które oddali głos) z krótkim uzasadnieniem. Najciekawsze nagrodzimy i opublikujemy (oczywiście za zgodą autorów).

R-GOL ufundował też nagrody dla zawodników. Najlepsi trzej piłkarze w klasyfikacji Fantasy 1.Liga (ci z największą liczbą punktów) dostaną od R-GOLA buty piłkarskie. Każdy z nich będzie mógł sobie wybrać dowolne korki marki Puma, dostępne w eSklepie R-GOLa.
r-golhttp://www.r-gol.com/

I jeszcze jedno – głosowanie trwa do piątku do 24.00. W kolejny poniedziałek ogłosimy zwycięzców.
A zatem do dzieła. Zaczynamy od wyboru najlepszego bramkarza!

bramkarze

I jeszcze jedno – jeśli macie swoje typy, których nie ma wśród nominowanych w poszczególnych kategoriach, wysyłajcie nam na kontakt@futbolfejs.pl. Jeśli te nazwiska będą się powtarzały, na pewno uwzględnimy je w podsumowaniu.

Inne artykuły o: fantasy 1Liga | I Liga

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli