Forsell wbija szpilę… Neymarowi. Szorty w saunie?

Autor wpisu: 13 sierpnia 2017 12:40

Petteri Forsell, była gwiazda polskiej pierwszej ligi, w zabawny sposób odniósł się do transferu Neymara do PSG za 222 miliony euro. Komentując wpis na Neymarowym Instagramie wbił szpilę kierując uwagę na zaskakujący aspekt: „Możesz kosztować i 200 milionów euro, ale nosisz szorty w saunie. O rany!”.

Poszło o fotkę, na której Neymar siedzi w saunie z nowymi kolegami z PSG, którą Brazylijczyk pochwalił się na swoim Instagramie.

Forsell (na Instagramie występujący jako Pullukka10), który aktywnie korzysta z mediów społecznościowych i od czasu do czasu lubi na nich żartobliwie skomentować rzeczywistość, zwrócił uwagę na to, że piłkarze są na tym zdjęciu ubrani (nie tylko Neymar przecież), co raczej kłóci się z fińską tradycją sauny. Ot, taki żarcik.

Forsell przez swoje upodobanie do dzielenia się różnymi uwagami na swoich profilach już kilkakrotnie stawał się bohaterem mediów. Zwłaszcza wtedy, gdy z lubością na Instagram wrzucał zdjęcia jedzenia, co wypominano mu, gdy okazało się, że ma wyraźne problemy z nadwagą.

Ostatnio Petteri na Twitterze publikował dowody na to, że pracuje nad swoją formą fizyczną. Stało się to, gdy po badaniach lekarskich Michał Probierz odmówił przyjęcia go do ekipy Cracovii, mimo że Fin zdążył już podpisać umowę z krakowskim klubem. Probierz nie wziął Forsella na obóz Cracovii, a Fin na Twittera co i rusz wrzucał adnotacje o ćwiczeniach, jakie robił indywidualnie, posiłkując się zdjęciami dokumentującymi jego starania.

Na nic to się nie zdało, bo Probierz definitywnie nie chciał Forsella w drużynie. Fin, który przez ponad rok był wiodącą postacią Miedzi Legnica, wylądował ostatecznie w szwedzkim Oerebro, czyli całkiem nieźle – bo Oerebro to zespół ekstraklasy, co warto podkreślić. Szwedzi bardzo komplementowali nowego piłkarza, ale póki co Forsella próżno szukać w kadrze meczowej.

Inne artykuły o: I Liga | Miedź Legnica

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli