Fantasy Ratajczak! Czyli obrońca Stomilu, który siebie… na ławkę nie posadzi

Autor wpisu: 27 października 2016 20:32

To fantastyczne, że w naszej grze Fantasy 1. Liga bierze udział wielu piłkarzy pierwszej ligi. W prywatnej lidze 4keepers League gra… niemal cała drużyna Stomilu Olsztyn! Rozmawiamy z obrońcą Jarosławem Ratajczakiem.

FANTASY 1. LIGA: Gdyby Pański obrońca Jarosław Ratajczak, którego ma Pan w składzie od 1. kolejki rundy jesiennej, trochę lepiej punktował, SKP Słupca byłaby już dzisiaj poza zasięgiem rywali.
JAROSŁAW RATAJCZAK: (śmiech) Brakuje trochę liczb – bramek i asyst. Ale było kilka meczów bez straty gola (czyste konto to dla obrońcy dodatkowe 3 punkty – red.), cały czas podstawowy skład i pełne 90. minut, więc tak bardzo na Ratajczaka nie narzekam.

Czyli nie było dotychczas mowy o posadzeniu obrońcy Stomilu na ławkę lub transferu?
Nie ma takiej opcji. To kluczowy zawodnik. Usiądzie na ławce tylko wtedy, gdy w lidze będzie pauzował za kartki.

W lidze prywatnej 4keepers League bierze udział niemal cała drużyna Stomilu Olsztyn. Skąd takie zainteresowanie menedżerem Fantasy 1. Liga?
Prawie każdy z nas grał wcześniej w menedżerach Ekstraklasy, dlatego zasady rywalizacji nie są nam obce. Kilku z nas ma też swoje zespoły w Fantasy Premier League. No a teraz, wreszcie można powalczyć w pierwszej lidze.

Czy w Waszej lidze były ustalone na początku edycji jakieś reguły, bo w większości przypadków każdy z zawodników ma siebie w drużynie, a niektórzy nawet siebie „na kapitanie”?
Każdy najbardziej liczy na swoją dobrą grę, no i punkty w konkursie. Trochę mamy z tego powodu śmiechu w szatni, na przykład ostatnio Arkadiusz Czarnecki w lidze nie grał, ale był na kapitanie w Fantasy 1. lidze.

CAŁĄ rozmowę czytajcie pod TYM LINKIEM

Inne artykuły o: fantasy 1Liga | I Liga | Stomil Olsztyn

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli