Brzęczek obiecuje – następny mecz na Bukowej wygrają. Wychodzi na to, że z Sosnowcem

Autor wpisu: 14 sierpnia 2016 15:24

Oj, nie rozpieszczają piłkarze Katowic swoich kibiców na początku tego sezonu. Po porażce na Bukowej z Wigrami Suwałki, teraz trzeba było się zadowolić punktem z Chojniczanką. Ale trener Jerzy Brzęczek po meczu zapowiedział zwycięstwo w meczu następnym.

Brzęczek nie wydawał się bardzo rozczarowany remisem z Chojniczanką. Zresztą podobnie jak Maciej Bartoszek w drugą stronę. Obaj trenerzy zgodnie przyznali, że każdy z zespołów miał w tym meczu momenty lepszej i gorszej gry. W sumie na… remis. Ale Brzęczek zauważył progres na Bukowej: najpierw porażka, teraz remis, więc w następnym meczu powinno być zwycięstwo! Patrząc na terminarz – ten następny mecz na Bukowej wypada 24 sierpnia (środa) z… Zagłębiem Sosnowiec! Trudno o lepszą deklarację przed tak ważnym i prestiżowym spotkaniem. Taka wygrana z pewnością nieco osłodziłaby fanom Katowic nie najlepsze wejście w sezon: porażkę w Pucharze Polski i tylko cztery punkty w trzech pierwszych meczach ligi.
Oto, co powiedzieli trenerzy GKS i Chojniczanki po meczu – nagranie dla telewizji klubowej GKS Katowice:

Inne artykuły o: Chojniczanka Chojnice | GKS Katowice | I Liga

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli