Asystę miał Jędrych, czyli piłkarze też grają!

Autor wpisu: 5 października 2016 13:13

Taka sytuacja: po niedzielnym meczu Pogoń – Stomil (1:0) nie wpisaliśmy w statystykach Fantasy 1.Liga asystenta przy bramce Konrada Wrzesińskiego. Bo długie podanie z głębi pola, bo w relacjach live nie było… Wieczorem do redakcji przyszedł mail… 

Od Pana Jędrycha (jeszcze nie skumaliśmy, kto to): „Asystę do Wrzesińskiego z Pogoni Siedlce miał Jędrych” – napisane. Odpisujemy, że nie widzieliśmy bramki, że czekamy na skróty i w razie czego zweryfikujemy i punkty dopiszemy.

Jak się tylko pojawiły skróty, przyszedł kolejny mail z linkiem do wideo na Polsacie. I z tekstem „Asysta Arkadiusz Jędrych”. A mail od… Arkadiusza Jędrycha. I wszystko jasne. Wychodzi na to, że piłkarze sami dbają o poprawność punktów w Fantasy 1. Lidze. Brawo.
Za asystę punkty oczywiście zostały doliczone, więc kto miał Jędrycha w swoim składzie, ten zyskał:

Jędrych_Fantasy

A swoją drogą, bramka Wrzesińskiego – jedna z piękniejszych w tej kolejce. Ale po takiej asyście nie miał wyjścia, musiał trafić :)
Ten gol i wiele innych ciekawostek z ostatniej kolejki oczywiście w najnowszym odcinku naszego Pierwszoligowca:

Inne artykuły o: fantasy 1Liga | I Liga | Pogoń Siedlce

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli