Andrzej PRAWDA (Znicz): Jestem urodzonym optymistą. Do tej pory się sprawdzało…

Autor wpisu: 6 września 2016 18:30

Trener Znicza Andrzej Prawda po porażce zespołu w Pruszkowie z Zagłębiem nie zamknął się jak ślimak w skorupce. Bez problemu stanął przed kamerą Futbolfejs, by wyznać, że jest urodzonym optymistą. I chyba tylko to może jeszcze pruszkowianom dodać animuszu.

Beniaminek z Pruszkowa w pierwszej lidze nie wygrał jeszcze meczu. Porażka z Zagłębiem (1:4) była piątą w tym sezonie. Andrzej Prawda, który prowadzi zespół od początku rozgrywek, a dyryguje nim z ławki wraz z Arielem Jakubowskim, mimo wszystko nie ma wątpliwości. „Sportowo Znicz stać na pierwszą ligę” – deklaruje. Bez zniecierpliwienia odpowiada też na trudne pytania – czy nie czuje się trenerem z łapanki i czy nie denerwują go opinie, że jest trenerskim „słupem”. „Jak ktoś nie wierzy, proszę, niech przyjdzie na zajęcia i zobaczy. Ale oczywiście część spraw oddaję w ręce młodych, a oni otwierają te swoje pendrive’y i laptopy” – odpowiada.

Inne artykuły o: I Liga | Wideo | Znicz Pruszków

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli