Adam ŁOPATKO, czyli… pomidor. Trener Stomilu o doskonaleniu piłkarzy w odśnieżaniu boisk i sytuacji organizacyjnej w klubie

Autor wpisu: 3 lutego 2017 07:56

Stomil Olsztyn kończy dziś zgrupowanie w podwarszawskiej Zielonce. Pierwszoligowcy zatrzymali się w hotelu „Trylogia”, który klimatem przypomina czasy z powieści Henryka Sienkiewicza. Być może ku pokrzepieniu serc, bo w Stomilu trudna zima, a i wiosna wcale nie zapowiada się na lżejszą. W tym niezwykłym sienkiewiczowskim anturażu porozmawialiśmy o zimowych przygotowaniach z trenerem Adamem Łopatką.

Szkoleniowiec mówi nam m.in. o tym, dlaczego Stomil wciąż pozostaje bierny na rynku transferowym („szukamy grubych ryb, a nie płotek”), fochach, jakie przed sparingiem z Polonią Warszawa strzelił testowany Kanadyjczyk Charlie Trafford, szansach na pozyskanie z Zagłębia Lubin Artura Siemaszki, zimowych przygotowaniach, w których jego piłkarze „doskonalą umiejętności w odśnieżaniu boisk”. Ale najciekawszą odpowiedź udzielił na pytanie, czy organizacyjnie w Stomilu jest już lepiej niż rok temu o tej samej porze, kiedy było poważne zagrożenie, że drużyna zostanie wycofana z rozgrywek:

Inne artykuły o: I Liga | Stomil Olsztyn

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli