Rewolucja w Fortunie trwa w najlepsze. Kolejna szansa na zwiększenie wygranej!

Autor wpisu: 13 listopada 2017 15:44

Jesienna rewolucja w Fortunie rozkręca się na dobre! Czas na następną nowość w kampanii „Produkt+”. Po „600 000+”, kolej na EKSPERT+. Czyli znowu szansa na zwiększenie wygranej.

Fortuna online zakłady bukmacherskie kontynuuje jesienną kampanię, która ma na celu odświeżenie i ulepszenie produktów znajdujących się już w ofercie, a także wprowadzenie nowości. W ubiegłym tygodniu podniesiony został limit wygranej na jednym kuponie aż do 601 000 zł, teraz czas na EKSPERTA+, dzięki któremu gracz będzie mógł zwiększyć swoją wygraną aż o 33% oraz uzyskać jednocześnie bonus 5 000 zł!

Nowy produkt to rodzaj zakładu wzajemnego 1×2, w którym klient może obstawić od 8 do nawet 20 zdarzeń (dotyczących głównie spotkań Ekstraklasy, 1. ligi oraz innych rozgrywek europejskich).
W zależności od liczby typów na kuponie, można zyskać bonus do ewentualnej wygranej:
– 8 i 9 spotkań na kuponie – bonus kursowy 1.11 (w praktyce – +11% do wygranej)
– 10 i 11 spotkań na kuponie – bonus kursowy 1.22 (+22% do wygranej)
– min. 12 spotkań na kuponie – bonus kursowy 1.33 (+33% do wygranej)

A jeśli gracz poprawnie wytypuje wszystkie wydarzenia, (niezależnie od ich liczby na kuponie), to do jego wygranej dolicza się specjalny bonus w wysokości 5 tysięcy złotych!

Z nowego produktu może skorzystać każdy, ponieważ minimalna stawka to zaledwie 5 złotych. Zarówno EKSPERT+, jaki i „600 000+” obowiązuje wszystkich graczy, zarówno tych obstawiających w stacjonarnych punktach sprzedaży, jak i korzystających z zakładów wzajemnych na stronie www.efortuna.pl.

Więcej informacji na temat nowego produktu TUTAJ

Inne artykuły o: Fortuna | Inne

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli