Najnowsze połączenie w Fortunie! SUPER+HIT, czyli kolejna szansa na zwiększenie wygranej!

Autor wpisu: 22 listopada 2017 13:55

Fortuna online zakłady bukmacherskie kontynuuje kampanię „Produkt+”. Po dwóch zmianach, najnowszą i trzecią już z kolei jest możliwość połączenia SUPEROFERTY i HITU DNIA na jednym kuponie – SUPER+HIT.

Trwa trzeci tydzień kampanii „Produkt+“, prowadzonej przez Fortunę, która ma na celu odświeżenie i ulepszenie produktów będących już w ofercie bukmachera, a także wprowadzenie nowości. Najnowszym usprawnieniem dostępnym w tym momencie jest możliwość połączenia na jednym kuponie wydarzeń z SUPEROFERTY i HITU DNIA. Są to dwa produkty, które charakteryzują się możliwością obstawienia po wyższych kursach najbardziej wyrównanych oraz atrakcyjnych dla gracza wydarzeń sportowych.

Do tej pory SUPEROFERTA i HIT DNIA były dwoma niezależnymi produktami, które nie mogły występować na jednym kuponie. Teraz sytuacja ulega zmianie. Warunkiem zawarcia zakładu SUPER+HIT jest stworzenie kuponu AKO lub Maxikombi, wybierając przynajmniej jedno spotkanie w ramach SUPEROFERTY i jedno w ramach HITU DNIA.

SUPER+HIT jest trzecią z czterech nowości w ramach jesiennej kampanii Fortuny pt. „Produkt+“. SUPER+HIT jak i wcześniej wprowadzone usprawnienia dotyczą wszystkich graczy – zarówno tych obstawiających w stacjonarnych punktach sprzedaży, jak i korzystających z zakładów wzajemnych na stronie www.efortuna.pl.

Inne artykuły o: Fortuna

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli