MECZ+, czyli ostatni fantastyczny produkt w jesiennej kampanii Fortuny

Autor wpisu: 27 listopada 2017 12:11

To już koniec jesiennej rewolucji w Fortunie. Ale za to spektakularny. Kampania „Produkt+” wkracza w ostatnią fazę – po trzech poprzednich zmianach, najnowszą i czwartą zarazem jest MECZ+, a więc możliwość łączenia kilku zdarzeń z jednego spotkania na jednym kuponie.

Od dzisiaj każdy gracz ma możliwość wytypowania nawet 4 zdarzeń z jednego spotkania na jednym kuponie. MECZ+ to produkt przygotowany specjalnie dla graczy, którzy świetnie znają swoje ulubione drużyny i chcą typować przebieg ich spotkań. Z pewnością zainteresują się nim także miłośnicy statystyk, bazujący na analizie liczb podczas obstawiania zakładów.
Zakłady w obrębie jednego meczu zostały podzielone na 4 grupy, z których klient może wybrać po jednym typie z każdej z nich. Dzięki temu zyskuje nowe możliwości w postaci wyższego kursu ogólnego, a co za tym idzie, potencjalnie wyższej wygranej.
Grupy zdarzeń:
– główne zdarzenia: mecz, liczba bramek, dokładny wynik, 1. drużyna strzeli bramkę, 2. drużyna strzeli bramkę, obie drużyny strzelą, wynik 1. połowy, wynik 1. połowy i całego meczu;
– kartki i faule: liczba żółtych kartek, liczba czerwonych kartek, liczba fauli;
– rzuty rożne: liczba rzutów rożnych, kto wykona więcej rzutów rożnych, 1. drużyna wykona X rzutów rożnych, 2. drużyna wykona X rzutów rożnych;
– spalone: liczba spalonych.
MECZ+ dostępny jest zarówno w zakładach online na stronie www.efortuna.pl, jak i w sieci punktów przyjmowania zakładów.
Więcej informacji TUTAJ

Inne artykuły o: Fortuna

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli