Jesienna rewolucja. Fortuna stawia na wysokie wygrane!

Autor wpisu: 6 listopada 2017 14:29

W Fortunie czas na jesienną rewolucję. Na początek wspaniała informacja dla wszystkich graczy – firma podwyższa limit wygranej na jednym kuponie aż do 601 ooo złotych! „600 000+” to pierwsza z czterech kluczowych nowości w kampanii „Produkt+”.

Fortuna online zakłady bukmacherskie rozpoczęła jesienną rewolucję, która ma na celu odświeżenie i ulepszenie produktów znajdujących się już w ofercie, a także wprowadzeniu nowości. Dzięki tym zmianom, korzystanie z oferty będzie prostsze, bardziej ekscytujące, a co najważniejsze – zwiększą się szanse na wygranie dużej kwoty.
W każdy poniedziałek listopada gracze będą informowani o kolejnej nowości w Fortunie. Na pierwszy ogień idzie produkt „600 000+”, czyli podwyższenie limitu maksymalnej wygranej na jednym kuponie aż do 601 000 zł. Tym samym Fortuna staje się firmą oferującą największą możliwą wygraną spośród polskich legalnych bukmacherów. Podniesienie limitu wygranej dotyczy wszystkich kuponów, ponieważ wysoką wygraną można osiągnąć poprzez odpowiednio zbudowany kupon AKO, nawet za najniższą możliwą stawkę – 2 złote.
– Kampania „Produkt+” to kolejna propozycja ze strony Fortuny, która pokazuje, że na bieżąco analizujemy potrzeby naszych klientów i nie pozostajemy obojętni na ich zmieniające się oczekiwania, jak również wdrażamy ich sugestie i uwagi odnośnie naszej oferty produktowej – mówi Konrad Komarczuk, prezes Fortuny.

Podniesienie limitu maksymalnej wygranej na jednym kuponie aż do 601 000 PLN obowiązuje wszystkich graczy, zarówno tych obstawiających w stacjonarnych punktach sprzedaży, jak i korzystających z zakładów wzajemnych na stronie www.efortuna.pl.

Więcej informacji o produkcie TUTAJ

Inne artykuły o: Fortuna | Inne

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli