Wywiad z liderem Fantasy 1. Liga: Za chwilę i ja, i Wigry wrócimy do wygrywania

Autor wpisu: 16 września 2016 09:09

Marek Wołągiewicz z Suwałk utrzymuje się na pozycji lidera w klasyfikacji generalnej Fantasy 1. Liga. Został też pierwszym liderem FUTBOLFEJS LEAGUE:

Przewaga pańskiej drużyny nad wiceliderem w generalce stopniała już tylko do trzech punktów. Natomiast Wigry nie obroniły w ostatniej rundzie spotkań pozycji numer 1. Zadyszka liderów?
MAREK WOŁĄGIEWICZ: To tylko przejściowe problemy. Za chwilę i ja, i Wigry wrócimy do wygrywania. W środę przybyło mi jeszcze trochę punktów, bo mam trzech zawodników Sandecji, która grała zaległy mecz siódmej kolejki.

A w najbliższy weekend Sandecja będzie gościć w Nowym Sączu Wigry. Co wtedy?
Oprócz tego spotkania czekają nas jeszcze dwa inne szlagiery: Podbeskidzie podejmuje lidera Zagłębie Sosnowiec, a Miedź Legnica zagra z GKS Katowice. Nie ma co ukrywać, raczej posypią się minusowe punkty za prowizje. Tych transferów trzeba będzie wykonać trochę więcej niż dwa.

Oby tylko nie tak pechowe jak ostatnio. Sprzedał pan Petteriego Forsella z Miedzi.
Mój błąd. Tym transferem uciekło mi 10 punktów. Ale jeszcze nie wiem, czy Fin wróci do zespołu z powrotem.

Po drugiej stronie jest pozostawienie w składzie Grzegorza Goncerza. Długo nie strzelał goli, w końcu wynagrodził pańską cierpliwość.
Wiedziałem, że wróci do zdobywania bramek i cały czas trzymałem go w składzie. Te 12 punktów zdobyte dzięki niemu w ostatniej kolejce pozwoliły mi zachować pozycję lidera.

Panie Marku, czy na mieście (Suwałki – red.) mówi się o awansie Wigier do ekstraklasy?
To kibice innych klubów upatrują w Wigrach kandydata do promocji. My mamy zimne głowy, tak daleko nie wybiegamy w przyszłość. Jeszcze nie tak dawno broniliśmy się przed spadkiem, nie zapominamy o tym. Najważniejsze, to zapewnić sobie pozycję w górnej połówce tabeli i spokojnie dalej pracować nad wynikami.

Inne artykuły o: fantasy 1Liga

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli