Posypały się gratulacje dla Wieteski. Było wesoło…

Autor wpisu: 13 kwietnia 2017 16:41

W Chrobrym wreszcie odpaliło, nic dziwnego, że po dwóch bardzo ważnych wyjazdowych zwycięstwach w poprzednim tygodniu – z Miedzią i Tychami – humory dopisują. Odpaliło też w naszej zabawie Vitasport Fantasy 1. Liga, w którą – jak widać – wciągnęli się również zawodnicy z Głogowa.

Jednym z nich jest pomocnik Łukasz Szczepaniak, menedżer klubu Red Stag Jim Team.
FUTBOLFEJS.PL: W lidze prywatnej piłkarzy Chrobrego liderem jest Mateusz Wieteska, którego drużyna Wietes Team w 25. kolejce znalazła się aż na piątej pozycji.
ŁUKASZ SZCZEPANIAK: Wracaliśmy akurat autokarem z Tychów z meczu z GKS, gdy któryś z chłopaków zajrzał do Fantasy i to zauważył. Posypały się gratulacje, było wesoło…

Wieteski, który jest obrońcą, a zdążył już strzelić wiosną trzy gole, ty w składzie nie masz.
Rozmawiałem z nim na ten temat. Powiedziałem mu, że po tym, w jakiej jest formie i jak dobrze punktuje, chyba muszę go kupić. Problem w tym, że mam już trzech innych zawodników Chrobrego w drużynie, więc kogoś musiałbym sprzedać.

Szczepaniaka raczej nie?
Nie mogę (śmiech). U nas założenie jest takie, że musimy mieć siebie w drużynie konkursowej. Chociażby na ławce.

Najbliższa, 26. kolejka startuje już w czwartek. Myślałeś nad transferami?
O, faktycznie, to dzisiaj gra „Miedzianka”. Właśnie skończyliśmy trening, zaraz przypomnę chłopakom. A co do transferów, stawiamy na Chrobrego. Gramy teraz z Pogonią Siedlce i musimy w końcu zacząć wygrywać mecze na własnym stadionie.

Coś w tym jest – wiosną Chrobry u siebie zremisował ze Zniczem i przegrał z Wisłą oraz Stalą, a więc bilans z beniaminkami, w dodatku walczącymi tak jak głogowianie o utrzymanie, wyjątkowo słaby.
A my przypominamy, że świąteczna kolejka Nice 1. Ligi zaczyna się nietypowo, bo w czwartek – meczem Miedzi z GieKSą w Katowicach. Transfery więc można robić tylko do dziś, do godz. 20.30.

Inne artykuły o: Chrobry Głogów | fantasy 1Liga

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli