Koszulki z autografami Roberta Lewandowskiego! To nagrody w Vitasport Fantasy 1. Liga

Autor wpisu: 28 marca 2017 18:46

W naszej zabawie Vitasport Fantasy 1. Liga obiecaliśmy fantastyczne nagrody do zdobycia i takie są! Sklep Vitasport ufundował pięć koszulek reprezentacji Polski, a Futbolfejs.pl poprosił Roberta Lewandowskiego o złożenie na nich autografów.

Robert oczywiście nie odmówił, dzięki czemu możemy teraz oficjalnie zakomunikować, że tych pięć koszulek reprezentacji z autografami Roberta Lewandowskiego wchodzi do puli nagród w naszej zabawie Vitasport Fantasy 1. Liga.
I autografy, i koszulki są świeżutkie, bo Robert podpisał je właśnie teraz, na zgrupowaniu reprezentacji Polski, tuż przed meczem w Podgoricy, gdzie wbił kapitalnego gola z rzutu wolnego (zobaczcie TUTAJ).

Nagroda zacna, toteż trzeba się o nią bardzo postarać. Uhonorujemy nią pięciu najlepszych administratorów lig prywatnych w Vitasport Fantasy 1. Liga (TUTAJ o nagrodach w naszej zabawie, bo jest ich dużo więcej).

Zobaczcie materiał:

Inne artykuły o: fantasy 1Liga

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli