Masz wątpliwości dotyczące Vitasport Fantasy 1. Liga? Wyjaśniamy. Wciąż warto dołączyć do zabawy!

Autor wpisu: 6 marca 2017 12:10

Mamy garść ważnych informacji dla tych, którzy już z nami rywalizują i dla tych, którzy jeszcze się wahają, czy w ogóle warto. Zapewniamy, że warto! Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć o VITASPORT FANTASY 1. LIGA po 20. kolejce (czyli rundzie inauguracyjnej).

1. Czy warto dołączyć do konkursu, skoro nie zdążyłem przed 20. kolejką?
Oczywiście, że TAK! Przystąpić można w dowolnym momencie, chociaż oczywiście im później, tym mniejsza szansa na sukces w klasyfikacji generalnej.
Wciąż jednak jeszcze można walczyć o prestiż – to po pierwsze, po drugie po liczne inne bonusy: nagrody kolejki, nagrody miesiąca, dopiero od 21. kolejki startuje największa liga head-to-head ALKOMAT.EU (dawniej Futbolfejs League), gdzie pula nagród wynosi 1000 złotych.
Za dwa tygodnie, od 22. kolejki rusza FORBET CUP, gdzie pula nagród wynosi 2500 złotych. Naprawdę warto dołączyć do konkursu, bo przecież przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę i dodatkowe emocje związane z oglądaniem i interesowaniem się rozgrywkami NICE 1 LIGA.

2. Czy dwa darmowe transfery są przed każdą kolejką?
Tak. Przed KAŻDĄ KOLEJKĄ można dokonać dwóch darmowych transferów. Każdy następny to minus 3 punkty odjęte ze zdobyczy punktowych drużyny w najbliższej rundzie spotkań. Np. jeśli po 20. kolejce sprzedam czterech piłkarzy, to w 21. kolejce na starcie będę miał minus 6 punktów.

3. Po 20. kolejce w poniedziałek dokonałem dwóch darmowych transferów, ale być może w piątek uznam, że chciałbym jednak zmienić te wcześniejsze. Co teraz?
Najlepiej dokonać transferów powrotnych i zrobić nowe. Na koniec liczy się różnica w Waszym składzie między kolejką wcześniejszą a bieżącą. Jeżeli w składzie po roszadach będzie dwóch nowych piłkarzy, to tak jakbyście dokonali dwóch transferów, a więc prowizja nie zostanie pobrana. Jeżeli różnica w składach między poprzednią kolejką a bieżącą będzie wynosić trzech piłkarzy, to prowizja wyniesie minus 3 punkty.

4. Gdzie sprawdzić wykonane transfery?
Po wejściu w ZRÓB TRANSFERY (w boksach na górze po prawej stronie), pod boiskiem obok przycisku ZAKOŃCZ WYBÓR znajduje się link HISTORIA TRANSFERÓW.

5. Nie zagrał mój piłkarz ze składu podstawowego, ale wystąpił w 20. kolejce zawodnik z rezerwy. Dlaczego w sobotę nie podliczono od razu jego punktów?
Pamiętajcie, że ewentualne punkty rezerwowych lub podwojone punkty wicekapitana, jeśli nie zagra kapitan, są doliczane do dorobku drużyny dopiero po ostatnim meczu danej kolejki. W tym przypadku 20. kolejka zakończyła się w niedzielę, więc te punkty zostały doliczone po meczu Wigry Suwałki – Podbeskidzie Bielsko-Biała. Weryfikacja statystyk i tak trwa do środy, więc wyniki podliczane tuż po kolejce mogą się odrobinę różnić od ostatecznych.

6. Czy mogę założyć więcej niż jedną drużynę, bo obecna nie spełnia moich oczekiwań?
Jedna osoba może mieć w konkursie nawet 5 klubów. Wystarczy kliknąć w menu po zalogowaniu w zakładkę MOJE DRUŻYNY, a następnie w „+ dodaj nową”.

7. Gdzie mogę śledzić informacje dotyczące konkursu VITASPORT FANTASY 1. LIGA?
Wszystkie najważniejsze informacje publikujemy na FACEBOOKU – TUTAJ zabawy. Na pewno warto śledzić dział WIADOMOŚCI, bo w tym miejscu będą istotne newsy. Po wiedzę na temat rozgrywek (piłkarze, mecze, wywiady) zapraszamy do działu I LIGA na Futbolfejs.pl.

Więcej odpowiedzi na pytania znajdziecie w ZASADACH KONKURSU, m. in. w jaki sposób wyłączyć ASYSTENTA.

Inne artykuły o: fantasy 1Liga

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli