Maciej MAŁKOWSKI: Hat-trick fajny, ale nie myślcie sobie, że teraz będę strzelał w każdym spotkaniu

Autor wpisu: 8 marca 2017 11:00

Kto Małkowskiego w składzie ma (w Vitasport Fantasy 1. Liga), temu Małkowski gra. Za 20 punktów, a na kapitanie aż za 40. Skrzydłowy Sandecji był oczywiście jedną z gwiazd pierwszej tegorocznej kolejki w Nice 1.Liga, no i przy okazji najlepiej punktującym w naszej zabawie.

FUTBOLFEJS.PL: Jesienią trzy bramki, siedem asyst. Po pierwszej wiosennej kolejce już wyrównałeś osiągniecie strzeleckie. Strach pomyśleć, co będzie dalej.
MACIEJ MAŁKOWSKI: Spokojnie, moją specjalnością są asysty, z Pogonią udało się ustrzelić hat-tricka, ale niech menedżerowie konkursu Vitasport Fantasy 1. Liga nie myślą, że teraz będą strzelał bramki w każdym spotkaniu.

Który to hat-trick w karierze?
Trzeci w dorosłej piłce i trzeci w Sandecji.

W 20. kolejce oprócz ciebie bardzo dobre statystyki punktowe zanotował Mateusz Wdowiak (3 asysty, 12 punktów). Których zawodników Sandecji warto jeszcze mieć w swoim zespole?
Siłą naszej drużyny jest kolektyw, dlatego na dziś tak naprawdę trudno podać konkretne nazwiska. W weekend ja i Wdowiak dobrze zapunktowaliśmy, ale przecież w następnej kolejce może to być ktoś inny.

No właśnie. W najbliższej rundzie spotkań gracie z Zagłębiem Sosnowiec. Zapowiada się ciekawy mecz, wręcz hit.
Z Zagłębiem mamy niekorzystny bilans spotkań, jeszcze nigdy z tym zespołem nie wygraliśmy. Zobaczymy. Może tym razem się uda.

Drużynę w naszym konkursie założyłeś?
Nie, dwoje dzieci, za dużo obowiązków w domu. Ale u nas w szatni słyszałem, jak koledzy rozmawiają o tym pierwszoligowym menedżerze, tak więc na pewno grają.

A tak wygląda zespół lidera, pani Lidii, po pierwszej tegorocznej kolejce. Oczywiście z Małkowskim na kapitanie:

Inne artykuły o: fantasy 1Liga | I Liga | Sandecja Nowy Sącz

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli