Koszulka z autografem Lewego? Żaden problem – wygraj w Fantasy 1. Liga! Jeszcze zdążysz

Autor wpisu: 10 listopada 2016 21:47

Uwaga, uwaga, uwaga! Na finisz rundy jesiennej pierwszej ligi, a co za tym idzie – finisz Fantasy 1. Liga przygotowaliśmy hitowe atrakcje. Nawet jeśli jeszcze nie grasz w menedżera pierwszej ligi, jeszcze możesz się na nie załapać. Załóż drużynę na trzy ostatnie kolejki i zdobywaj nagrody!

To nie pomyłka. Nie ma znaczenia, czy już się bawisz w Fantasy 1. Liga, czy jeszcze nie. Każdy może zdobyć jeszcze w naszej grze jedną z trzech wyjątkowych nagród rzeczowych:
1. Replikę koszulki reprezentacji Polski z autografem Roberta Lewandowskiego;
2. Koszulkę sponsorską LG z autografem Jakuba Błaszczykowskiego;
3. Książkę dla dzieci i młodzieży „Lewandowski. Wygrane marzenia” autorstwa Dariusza Tuzimka, oczywiście z autografem Roberta Lewandowskiego.

Te trzy nagrody przeznaczyliśmy dla trzech najlepszych w KLASYFIKACJI ZIMOWEJ Fantasy 1. Liga. W tej klasyfikacji będą liczone tylko punkty zdobywane w trzech ostatnich kolejkach pierwszej ligi.
Dlatego właśnie nie ma najmniejszego znaczenia, czy już grasz w Fantasy 1. Liga, czy jeszcze nie. Wszyscy w klasyfikacji zimowej startują od zera. A nawet – mała rada dla grających – na jej potrzeby może warto stworzyć sobie nowa drużynę, dopasowaną na te trzy kolejki tylko i wyłącznie właśnie pod nią. Koszulkę z autografem Roberta Lewandowskiego dostanie zwycięzca klasyfikacji zimowej.

Dlatego – i to już rada dla wszystkich – zachęcamy: wejdźcie na Fantasy 1. Liga, zakładajcie drużyny i wygrywajcie. Także oczywiście czekają nagrody pieniężne dla zwycięzców poszczególnych kolejek. Więcej o nagrodach TUTAJ

fantasy

Inne artykuły o: fantasy 1Liga

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli