Fantasy 1.Liga. Piotr Paos, lider konkursu: Pozycja lidera zobowiązuje

Autor wpisu: 11 sierpnia 2016 11:46

Petteri Forsell może być takim Konstantinem Vassiljevem 1. ligi – mówi Piotr Paos z Zastowa, lider konkursu po dwóch kolejkach.

KLASYFIKACJA GENERALNA

FANTASY FUTBOLFEJS 1.LIGA: W pańskim zespole przeważają piłkarze Miedzi Legnica, Podbeskidzia Bielsko-Biała i Zagłębia Sosnowiec. Jak na razie te kluby nie zawodzą.
PIOTR PAOS: Gdy zobaczyłem tego menedżera, postanowiłem o pierwszoligowych rozgrywkach najpierw trochę poczytać. O wspomnianych zespołach dużo pisano w kontekście awansu do Ekstraklasy. Ja dopiero uczę się 1. ligi. Formowanie składu na inaugurację to była dla mnie jedna wielka niewiadoma.

Szybko pan się uczy. Szczególną uwagę zwraca fakt, że jednego z najlepiej punktujących piłkarzy 1. kolejki Grzegorza Bartczaka (12 pkt.) sprzedał pan, a kupił jego kolegę z drużyny, Forsella.
Fin może być takim Vassiljevem 1. ligi. Strzela bramki, asystuje. Musiałem kogoś sprzedać z defensywy, żeby na niego postawić. Padło na Bartczaka.

Zdjęcie_1

Drugi transfer przed ostatnią rundą spotkań okazał się jeszcze lepszy. Kupił pan Dawida Abramowicza z GKS-u Katowice (13 pkt.).
Tak jak mówiłem, dużo czytam o 1. lidze. Dowiedziałem się, że to ofensywnie grający obrońca. Postanowiłem zaryzykować.

Przed nami 3. kolejka. Pewnie sprzeda pan Martina Pribulę z Zagłębia Sosnowiec?
Niekoniecznie. Od poniedziałku chodzi mi po głowie zakup Tomasza Podgórskiego z Podbeskidzia. Strzela karne, wykonuje stałe fragmenty gry. Będę musiał sprzedać Damiana Chmiela, bo jak wiemy, z jednego klubu może być tylko trzech piłkarzy.

Bierze pan udział w menedżerach ekstraklasy, tutaj jest Pan liderem. Co teraz?
Wziąłem udział w Fantasy 1. lidze bardziej z ciekawości, niż chęci ugrania czegokolwiek, ale teraz nie mam wyjścia. Bycie liderem zobowiązuje, priorytetem będzie 1. liga. Celem jest utrzymanie się w czołówce do końca edycji.

DOŁĄCZ DO FANTASY 1.LIGA

Inne artykuły o: fantasy 1Liga

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli