Fantasy 1. Liga. Łukasz Kowalski, zwycięzca 1. kolejki: „Karny Wróbla dał wygraną“

Autor wpisu: 3 sierpnia 2016 15:32

Łukasz Kowalski z Bytowa został laureatem inauguracyjnej kolejki w menedżerze piłkarskim FANTASY FUTBOLFEJS 1. LIGA.

FANTASY FUTBOLFEJS 1. LIGA: Kibic Chojniczanki z Bytowa. To gdzie pan chodzi na mecze?
ŁUKASZ KOWALSKI: W sobotę byłem w Chojnicach na spotkaniu Chojniczanki z Zagłębiem Sosnowiec, a w piątek wybieram się na mecz Druteksu-Bytovii z Podbeskidziem. W przyszłym tygodniu zobaczę też na żywo spotkanie bytowian w Pucharze Polski z Zagłębiem Lubin. Chciałbym dodać, że pochodzę z Nieżychowic, tam swoje pierwsze kroki stawiał Arkadiusz Reca, obecnie zawodnik Wisły Płock. Kiedy był małym chłopcem, podawał nam piłki.

Kowalski - menedzer fanbtasyTe wizyty na stadionach zaowocowały sukcesem w konkursie. Rzadko kto wybierał Łukasza Wróbla, obrońcę Druteksu-Bytovii, na kapitana.
Wróbel zastąpił Janusza Surdykowskiego w egzekwowaniu rzutów karnych. Już w poprzedniej rundzie Pucharu Polski trafił z „jedenastki“ w meczu z Błękitnymi Stargard Szczeciński. Pomyślałem więc, że warto na niego postawić.

Którzy pierwszoligowcy na inaugurację zwrócili pana szczególną uwagę?
Petteri Forsell. Lewa, prawa noga, dobre uderzenie. Miedź Legnica będzie odgrywać w tym sezonie dużą rolę. W Chojnicach widziałem, jak gra Tomasz Nowak z Zagłębia. Strzelił gola, znakomicie rozgrywał. Widać u niego ogromne doświadczenie.

To w takim razie proszę zdradzić, jakie zmiany w składzie pan planuje?
Będą cztery transfery. Wiem, że prowizja wyniesie za to minus 6 punktów (dwa transfery przed każdą kolejką są za darmo, każdy następny to minus 3 punkty – red.), ale tak muszę zrobić, żeby utrzymać się w czołówce.

Życzymy powodzenia w konkursie.
Dziękuję.

jedenastka fantasy zwyciezca 1 kolejka

Inne artykuły o: fantasy 1Liga

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli