Fantasy 1. Liga. Kto zagra, kto nie zagra… Ściągawka przed trzecią kolejką

Autor wpisu: 12 sierpnia 2016 09:11

Tradycyjnie już dla wszystkich menedżerów Fanstasy 1. Liga ściągawka mająca ułatwić co nieco życie i przestrzec przed ewentualnymi przestrzelonymi transferami. Poniżej informacje, jakie o stanie kadrowym płyną do nasz  przed najbliższą kolejką z wszystkich pierwszoligowych klubów:

Chojniczanka:
Z powodu kontuzji wciąż nie może grać Przemysław Pietruszka. Pozostali piłkarze do dyspozycji trenera.

Chrobry Głogów:
Przypominamy, że rundę jesienną z głowy ma Michał Michalec. W tej kolejce może już wystąpić pauzujący ostatnio Marcel Gąsior. Pozostali zawodnicy również do dyspozycji trenera.

Drutex-Bytovia:
Nie ma problemów z absencjami.

GKS Katowice:
Przewlekłe urazy leczą: Adrian Franczak i Przemysław Sawicki. Reszta do dyspozycji trenera.

GKS Tychy:
Nie ma problemów z absencjami.

Górnik Zabrze:
Po pucharowy spotkaniu z Legią kilku zawodników było lekko poobijanych i narzekało na drobne urazy. Nie są one jednak na tyle poważne, by wykluczyły kogoś z gry. Tak więc cała kadra do dyspozycji trenera.

Miedź Legnica:
Długotrwałe kontuzje eliminują z gry: Wojciecha Łobodzińskiego, Błażeja Telichowskiego i Jakuba Vojtuša. Reszta do dyspozycji trenera.

MKS Kluczbork:
Nie ma problemów z absencjami.

Olimpia Grudziądz:
Uraz Oskara Trzepacza jest poważniejszy, niż przypuszczano. Napastnik nie będzie brany pod uwagę również w meczu 3. kolejki. Pozostali zawodnicy do dyspozycji trenera.

Podbeskidzie Bielsko-Biała:
Nadal z powodu urazów nie mogą grać Martin Baran i Jozef Piaček. Reszta kadry do dyspozycji trenera.

Pogoń Siedlce:
Grać nie może jeszcze Alban Sulejmani – czeka na pozwolenia na pracę. Kontuzjowany jest natomiast Kamil Dmowski – jego czeka około dwutygodniowa przerwa. Pozostali zawodnicy do dyspozycji trenera.

Sandecja Nowy Sącz:
Nie ma problemów z absencjami.

Stal Mielec:
Do kontuzjowanych: Adriana Liberackiego, Damiana Bożka i Pawła Oziębło dołączyli ostatnio Michał Bierzało i Mateusz Cholewiak. Występ tych dwóch ostatnich nie jest jednak wykluczony lecz stoi pod znakiem zapytania. Za czerwoną kartkę z 1. kolejki wciąż pauzuje Sebastian Łętocha.

Stomil Olsztyn:
Z powodu urazu wciąż nie może grać Karol Żwir. Kontuzjowany jest także Piotr Klepczarek. Reszta kadry do dyspozycji trenera.

Wigry Suwałki:
W pucharowym starciu z Termaliką nie zagrał poobijany Kamil Adamek, ale na spotkanie 3. kolejki z Podbeskidziem ma być gotowy do gry. Natomiast na uraz kolana narzeka Tomasz Jarzębowski i jego ewentualny występ w Bielsku stoi pod znakiem zapytania. Reszta kadry do dyspozycji trenera.

Wisła Puławy:
Nie ma problemów z absencjami.

Zagłębie Sosnowiec:
Grać nie może Michał Fidziukiewicz (jest po operacji stawu biodrowego i w tej rundzie na pewno na boisko nie wybiegnie). Poza nim wszyscy do dyspozycji trenera.

Znicz Pruszków:
Nie ma problemów z absencjami.

Jeśli wiecie więcej i chcecie się tą wiedzą podzielić, zapraszamy. Piszcie w komentarzach lub bezpośrednio do nas, do redakcji na adres kontakt@futbolfejs.pl. My będziemy starali się na bieżąco weryfikować informacje dotyczące stanu personalnego każdego pierwszoligowca i w razie nowych informacji oczywiście natychmiast je publikować. Tak, byście mogli zareagować zmianami w waszych składach.
A teraz do dzieła! Do pierwszego meczu 3. kolejki zostało już niewiele czasu. Powodzenia!

Inne artykuły o: fantasy 1Liga

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli