Fantasy 1. Liga. Kto zagra, kto nie zagra… Ściągawka przed szóstą kolejką

Autor wpisu: 26 sierpnia 2016 10:09

Szósta kolejka pierwszej ligi rusza w sobotę, a my zgodnie z tradycją spieszymy z podpowiedzią i dla wszystkich menedżerów Fantasy 1. Liga publikujemy ściągawkę o stanie kadrowym każdego zespołu, mającą ułatwić wam wybory i przestrzec przed przestrzelonymi transferami. 

Przypominamy, że w przyszłym tygodniu uruchamiamy w konkursie nową aktywność – każdy menedżer będzie mógł wyzwać innego menedżera na pojedynek. Wkrótce ruszy też dodatkowa liga z nagrodami. W każdej kolejce będą do wygrania dodatkowe 3 punkty (za wygraną) lub 1 (za remis). Niebawem więcej szczegółów na naszym Facebooku i oczywiście u nas na stronie.
A teraz meldunki o stanie kadrowym z wszystkich klubów:

Chojniczanka:
Wciąż kontuzjowany jest Przemysław Pietruszka. Pozostali piłkarze do dyspozycji trenera.

Chrobry Głogów:
Przypominamy, że rundę jesienną z głowy ma Michał Michalec. Reszta kadry do dyspozycji trenera.

Drutex-Bytovia:
Nie ma problemów z absencjami.

GKS Katowice:
Za czerwoną kartkę nadal pauzuje Sebastian Nowak. Poza tym przewlekłe urazy leczą: Adrian Franczak i Przemysław Sawicki. Pozostali piłkarze do dyspozycji trenera.

GKS Tychy:
Na uraz kolana narzeka Bartosz Rutkowski i on na pewno nie będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu na mecz w Bytowie. Reszta kadry do dyspozycji trenera.

Górnik Zabrze:
Wciąż niezdolni do gry jest Armin Ćerimagić (uraz mięśnia dwugłowego). Pozostali zawodnicy do dyspozycji trenera.

Miedź Legnica:
Nie w pełni zdrowy jest Petteri Forsell, ale zagrał w środę z Wigrami i prawdopodobnie będzie brany pod uwagę również na spotkanie z Chrobrym. Poza tym długotrwałe kontuzje eliminują z gry: Wojciecha Łobodzińskiego i Błażeja Telichowskiego. Reszta do dyspozycji trenera.

MKS Kluczbork:
Z gry wypadł Michał Kojder i w spotkaniu z Sandecją na pewno nie zagra. Pozostali piłkarze do dyspozycji trenera.

Olimpia Grudziądz:
Oprócz Nildo, który tę rundę ma już na pewno z głowy (złamana ręka), nie ma problemów z absencjami.

Podbeskidzie Bielsko-Biała:
Martin Baran i Jozef Piaček wrócili do zdrowia i są już do dyspozycji trenera. Podobnie jak pozostali piłkarze.

Pogoń Siedlce:
Do pauzującej dwójki: Kamil Dmowski i Luka Štefanac dołączył Łukasz Wójcik. Ten tercet na pewno nie zagra z Olimpią. Pozostali zawodnicy do dyspozycji trenera.

Sandecja Nowy Sącz:
Kontuzję ma Wojciech Trochim (po zderzeniu głową z kolegą z zespołu prawdopodobnie ma pękniętą kość) i w Kluczborku raczej nie zagra. Nie wiadomo też, czy zdąży wykurować się Filip Piszczek – decyzja dotycząca jego występu zostanie podjęta tuż przed meczem na rozgrzewce. Reszta kadry do dyspozycji trenera.

Stal Mielec:
Do zdrowia wrócili Michał Bierzało oraz Adrian Liberacki i mogą być brani przy ustalaniu składu na mecz w Suwałkach. Pauzuje natomiast Ze Lucas (kontuzja), a Omar Tall wciąż czeka na niezbędne dokumenty.

Stomil Olsztyn:
Nie ma problemów z absencjami.

Wigry Suwałki:
Nie ma problemów z absencjami..

Wisła Puławy:
Wciąż nie może grać kontuzjowany Mateusz Pielach. Reszta kadry do dyspozycji trenera.

Zagłębie Sosnowiec:
Oprócz Michała Fidziukiewicza (w tej rundzie na pewno nie zagra), wypadł ostatnio z gry Dawid Ryndak, ale po rozegraniu spotkania w zespole rezerw, teraz może już być brany pod uwagę przy ustalaniu składu na mecz z Górnikiem. Pozostali piłkarze również do dyspozycji trenera.

Znicz Pruszków:
Nie ma problemów z absencjami.

Jeśli wiecie więcej i chcecie się tą wiedzą podzielić, zapraszamy. Piszcie w komentarzach lub bezpośrednio do nas, do redakcji na adres kontakt@futbolfejs.pl. My na bieżąco będziemy starali się weryfikować informacje dotyczące stanu personalnego każdego pierwszoligowca i w razie nowych wieści natychmiast je publikować. Tak, byście mogli zareagować zmianami w waszych składach. Powodzenia!

Inne artykuły o: fantasy 1Liga

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli