Fantasy 1. Liga. Kto zagra, kto nie zagra… Ściągawka przed piątą kolejką

Autor wpisu: 23 sierpnia 2016 08:03

Tym razem pierwszoligowa kolejka w środku tygodnia, pierwszy mecz we wtorek, pozostałe w środę. My więc jak zwykle spieszymy z podpowiedzią i dla wszystkich menedżerów Fantasy 1. Liga publikujemy ściągawkę mającą ułatwić co nieco życie i przestrzec przed ewentualnymi przestrzelonymi transferami. 

Zanim jednak raporty z obozów wszystkich pierwszoligowców, krótkie informacje od nas. W przyszłym tygodniu uruchamiamy w konkursie nową aktywność – każdy menedżer będzie mógł wyzwać innego menedżera na pojedynek. Wkrótce ruszy też dodatkowa liga z nagrodami. W każdej kolejce będą do wygrania dodatkowe 3 punkty (za wygraną) lub 1 (za remis). Niebawem więcej szczegółów na naszym Facebooku i oczywiście u nas na stronie.
A teraz meldunki o stanie kadrowym, jakie płyną do nas z klubów:

Chojniczanka:
Wciąż kontuzjowany jest Przemysław Pietruszka. Pozostali piłkarze do dyspozycji trenera.

Chrobry Głogów:
Przypominamy, że rundę jesienną z głowy ma Michał Michalec. Reszta kadry do dyspozycji trenera.

Drutex-Bytovia:
Nie ma problemów z absencjami.

GKS Katowice:
Przewlekłe urazy nadal leczą: Adrian Franczak i Przemysław Sawicki. Za czerwoną kartkę pauzuje Sebastian Nowak. Pozostali piłkarze do dyspozycji trenera.

GKS Tychy:
Kontuzję kolana ma Bartosz Rutkowski i on na pewno nie będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu na mecz z Olimpią. Reszta kadry do dyspozycji trenera.

Górnik Zabrze:
Na dłużej, niż się wydawało, wypadł z gry Armin Ćerimagić. To skutek urazu mięśnia dwugłowego. Poza tym pod znakiem zapytania stoją występy Mariusza Przybylskiego i Aleksandra Kwieka. Pozostali zawodnicy do dyspozycji trenera.

Miedź Legnica:
Wciąż nie wiadomo, czy będzie mógł zagrać Petteri Forsell. Trwa wyścig z czasem o postawienie Fina na nogi. Poza tym długotrwałe kontuzje eliminują z gry: Wojciecha Łobodzińskiego, Błażeja Telichowskiego i Jakuba Vojtuša. Reszta do dyspozycji trenera.

MKS Kluczbork:
Nie ma problemów z absencjami.

Olimpia Grudziądz:
Nildo złamał rękę i tę rundę ma już na pewno z głowy. Do dyspozycji trenera ma być natomiast Oskar Trzepacz, który wrócił niedawno do treningów po kontuzji.

Podbeskidzie Bielsko-Biała:
Martin Baran i Jozef Piaček wracają do zdrowia (w weekend zagrali po połówce w zespole rezerw) i prawdopodobnie znajdą się w kadrze na mecz z Chojniczanką. Reszta piłkarzy również do dyspozycji trenera.

Pogoń Siedlce:
Z Kluczborkiem na pewno nie zagrają Kamil Dmowski i Luka Štefanac. Pozostali zawodnicy do dyspozycji trenera.

Sandecja Nowy Sącz:
Nie ma problemów z absencjami.

Stal Mielec:
Do zdrowia wracają Michał Bierzało i Adrian Liberacki. Obaj zagrali w zespole rezerw i niewykluczone, że znajdą się w kadrze na mecz z Drutexem-Bytovią. Nie zagrają za to na pewno Ze Lucas (kontuzja) i Omar Tall (czeka na niezbędne dokumenty).

Stomil Olsztyn:
Z powodu urazów wciąż nie mogą grać Karol Żwir i Piotr Klepczarek. Reszta kadry do dyspozycji trenera.

Wigry Suwałki:
Problemy zdrowotne nadal ma Robert Dadok i on na pewno nie znajdzie się w kadrze na spotkanie z Miedzią. Pozostali zawodnicy do dyspozycji trenera.

Wisła Puławy:
Z Chrobrym nie zagra Mateusz Pielach. Reszta kadry do dyspozycji trenera.

Zagłębie Sosnowiec:
Oprócz Michała Fidziukiewicza (w tej rundzie na pewno nie zagra) pozostali piłkarze do dyspozycji trenera.

Znicz Pruszków:
Nie ma problemów z absencjami.

Jeśli wiecie więcej i chcecie się tą wiedzą podzielić, zapraszamy. Piszcie w komentarzach lub bezpośrednio do nas, do redakcji na adres kontakt@futbolfejs.pl. My oczywiście na bieżąco będziemy starali się weryfikować informacje dotyczące stanu personalnego każdego pierwszoligowca i w razie nowych wieści natychmiast je publikować. Tak, byście mogli zareagować zmianami w waszych składach.
A teraz do dzieła! Do rozpoczęcia 5. kolejki zostało już niewiele czasu. Powodzenia!

Inne artykuły o: fantasy 1Liga

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli