Fantasy 1. Liga – kto zagra, kto nie zagra… Ściągawka przed jedenastą kolejką

Autor wpisu: 28 września 2016 07:40

Dziś początek jedenastej kolejki pierwszej ligi, więc zgodnie z tradycją spieszymy z podpowiedzią i dla wszystkich menedżerów Fantasy 1. Liga publikujemy ściągawkę o stanie kadrowym każdego zespołu, mającą ułatwić wam wybory i przestrzec przed przestrzelonymi transferami. 

Koniecznie sprawdźcie swoje budżety, bo w tym tygodniu zmieniły się ceny niektórych piłkarzy. A oto meldunki z klubów:

Chojniczanka:
Mecz z Sandecją przełożony na wtorek, bo w obozie rywali epidemia grypy żołądkowej. Do treningów natomiast wrócił Przemysław Pietruszka, ale we wtorek raczej jeszcze nie zagra.

Chrobry Głogów:
Przypominamy, że rundę jesienną z głowy ma Michał Michalec. Oprócz niego za kartki muszą pauzować Michał Ilków-Gołąb oraz Bartosz Kwiecień, a kontuzjowani są Damian Sędziak i Wołodymyr Hudyma. Reszta kadry do dyspozycji trenera.

Drutex-Bytovia:
Z powodu kontuzji wciąż nie może grać Kamil Wacławczyk. Znaki zapytania przy występach Janusza Surdykowskiego i Wojciecha Wilczyńskiego, którzy wrócili już do zajęć, oraz przy Marku Opałaczu. Grać może już natomiast Bartłomiej Poczobut. Pozostali piłkarze również do dyspozycji trenera.

GKS Katowice:
Przewlekły uraz wciąż leczy Adrian Frańczak. Do tego wypadli z gry Łukasz Pielorz oraz Sebastian Nowak. Reszta do dyspozycji trenera.

GKS Tychy:
Nadal nie może grać Bartosz Rutkowski. Natomiast nie wiadomo, czy będą mogli wystąpić Stepan HirskyjMarcin Radzewicz i Mateusz Grzybek. Reszta kadry do dyspozycji trenera.

Górnik Zabrze:
Do kontuzjowanego Konrada Nowaka (zerwane więzadła krzyżowe) dołączył Aleksander Kwiek (uraz mięśnia dwugłowego). Za kartki pauzuje z kolei Szymon Matuszek. Pozostali zawodnicy do dyspozycji trenera.

Miedź Legnica:
Nie zmienia się sytuacja w przypadku kontuzjowanych: Wojciecha Łobodzińskiego i Błażeja Telichowskiego. Oni wciąż nie mogą grać. Ostatnio urazu nabawił się również Jakub Chrzanowski i on także na pewno nie wystąpi. Po chorobie do gry wraca natomiast Michał Bartkowiak. Reszta kadry do dyspozycji trenera.

MKS Kluczbork:
Nie zagrają kontuzjowani Michał KojderMaciej Kowalczyk i Bartłomiej Olszewski. Pozostali piłkarze do dyspozycji trenera.

Olimpia Grudziądz:
Oprócz Nildo, który tę rundę ma z głowy (złamana ręka), nie ma żadnych absencji.

Podbeskidzie Bielsko-Biała:
Kontuzji stawu skokowego, która eliminuje go z gry na ok. 2-3 tygodnie, nabawił się Martin Baran, a za kartki pauzować musi Adam Deja. Pozostali piłkarze do dyspozycji trenera.

Pogoń Siedlce:
Z powodu urazów nie mogą wystąpić: Damian ŚwierblewskiLuka ŠtefanacŁukasz Wójcik, Marcin Burkhardt i Michał Bajdur. Reszta gotowa do gry.

Sandecja Nowy Sącz:
Drużynę zdziesiątkowała grypa żołądkowa, mecz z Chojniczanką przełożony na wtorek.

Stal Mielec:
Beniaminek musi radzić sobie bez kontuzjowanych: Jakuba Żubrowskiego, Przemysława Lecha, Damiana Bożka i Sebastiana Białasika. Znak zapytania przy występie Piotra Głowackiego. Do kadry wraca natomiast Krystian Getinger. Pozostali piłkarze również gotowi do gry.

Stomil Olsztyn:
Kontuzję nadal leczy Paweł Głowacki, do treningów wrócił natomiast Grzegorz Lech, ale jego występ też raczej nie wchodzi jeszcze w grę. Pozostali piłkarze do dyspozycji trenera.

Wigry Suwałki:
Na uraz kolana narzeka Tomasz Jarzębowski i w Kluczborku raczej nie zagra. Reszta kadry do dyspozycji trenera.

Wisła Puławy:
Z powodu kontuzji wciąż nie może grać Sebastian Duda. Za kartki natomiast odpocznie tym razem Arkadiusz Maksymiuk. Reszta kadry do dyspozycji trenera.

Zagłębie Sosnowiec:
Poza Michałem Fidziukiewiczem, który rundę jesienną ma z głowy, za kartki pauzować muszą Łukasz Matusiak i Tomasz Nowak.

Znicz Pruszków:
Nie zagrają na pewno: Przemysław Kita (złamana rękę) oraz kartkowicz Rafał Zaborowski. Reszta kadry do dyspozycji trenera.

Jeśli wiecie więcej i chcecie się tą wiedzą podzielić, zapraszamy. Piszcie w komentarzach lub bezpośrednio do nas, do redakcji na adres kontakt@futbolfejs.pl. My na bieżąco będziemy starali się weryfikować informacje dotyczące stanu personalnego każdego pierwszoligowca i w razie nowych wieści natychmiast je publikować. Tak, byście mogli zareagować zmianami w waszych składach. Powodzenia!

Inne artykuły o: fantasy 1Liga

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli