Fantasy 1. Liga. Kto zagra, kto nie zagra… Ściągawka przed dziewiątą kolejką

Autor wpisu: 15 września 2016 21:27

Dziś początek dziewiątej kolejki pierwszej ligi, więc zgodnie z tradycją spieszymy z podpowiedzią i dla wszystkich menedżerów Fantasy 1. Liga publikujemy ściągawkę o stanie kadrowym każdego zespołu, mającą ułatwić wam wybory i przestrzec przed przestrzelonymi transferami. 

Przypominamy, że uruchomiliśmy w konkursie nowe aktywności. Po pierwsze – są POJEDYNKI i każdy menedżer może wyzwać innego menedżera na bezpośrednie starcie. Po drugie – ruszyła dodatkowa liga z nagrodami FUTBOLFEJS LEAGUE. A w niej normalne mecze jak w każdej normalnej lidze, gdzie punktujemy za wygraną (3 oczka) i za remis (1).
A teraz meldunki o stanie kadrowym z wszystkich klubów:

Chojniczanka:
Wciąż kontuzjowany jest Przemysław Pietruszka. Do gry po pauzie za kartki wraca natomiast Piotr Kieruzel. Pozostali piłkarze również do dyspozycji trenera.

Chrobry Głogów:
Przypominamy, że rundę jesienną z głowy ma Michał Michalec. Oprócz niego w najbliższej kolejce na skutek urazów nie mogą zagrać Wołodymyr Hudyma i Damian Sędziak, a Sebastian Bonecki pauzuje za kartki. Reszta kadry do dyspozycji trenera.

Drutex-Bytovia:
Z powodu kontuzji w meczu z Górnikiem na pewno nie zagrają Janusz Surdykowski i Wojciech Wilczyński. Pozostali piłkarze do dyspozycji trenera.

GKS Katowice:
Przewlekły uraz wciąż leczy Adrian Frańczak. Za kartki musi też pauzować Mateusz Kamiński. Reszta do dyspozycji trenera.

GKS Tychy:
Grać nie może Bartosz Rutkowski (jest po artroskopii kolana). Pod znakiem zapytania stoi występ Marcina Radzewicza (w tygodniu trenował indywidualnie). Reszta kadry do dyspozycji trenera.

Górnik Zabrze:
Do kontuzjowanych Armina Ćerimagicia i Aleksandra Kwieka dołączył Konrad Nowak (zerwał więzadła krzyżowe). Pozostali zawodnicy do dyspozycji trenera.

Miedź Legnica:
Nie zmienia się sytuacja w przypadku kontuzjowanych: Wojciecha Łobodzińskiego i Błażeja Telichowskiego. Oni wciąż nie mogą grać. Do dyspozycji trenera będą już natomiast Michał Stasiak (miał grypę) i Grzegorz Bartczak (pauzował za kartki). Reszta kadry również do dyspozycji trenera.

MKS Kluczbork:
Pod znakiem zapytania stoją występy Patryka Gondka i Rafała Niziołka. Pozostali piłkarze do dyspozycji trenera.

Olimpia Grudziądz:
Oprócz Nildo, który tę rundę ma już na pewno z głowy (złamana ręka), pauzować musi też (akurat za kartki) Matic Žitko. Reszta kadry do dyspozycji trenera.

Podbeskidzie Bielsko-Biała:
Kontuzja eliminuje z gry Roberta Menzela. Z kolei Jozef Dolny miał drobne zatrucie, ale powinien być do dyspozycji trenera. Podobnie jak pozostali piłkarze.

Pogoń Siedlce:
Z powodu urazów nie mogą grać: Damian Świerblewski i Luka Štefanac. Za kartki z kolei pauzować musi Daniel Dybiec. Pozostali zawodnicy do dyspozycji trenera.

Sandecja Nowy Sącz:
Kontuzja eliminuje z gry Szymona Kuźmę. Reszta kadry do dyspozycji trenera.

Stal Mielec:
Beniaminek musi radzić sobie bez kontuzjowanego kapitana Jakuba Żubrowskiego oraz pauzującego za czerwoną kartkę z meczu z Chrobrym Roberta Sulewskiego.

Stomil Olsztyn:
Na drobne sprawy przeciążeniowe narzeka Karol Żwir i w tej kolejce raczej nie zagra. Pozostali piłkarze do dyspozycji trenera.

Wigry Suwałki:
Nie ma problemów z absencjami.

Wisła Puławy:
Z powodu kontuzji grać nie może Sebastian Duda. Reszta kadry do dyspozycji trenera.

Zagłębie Sosnowiec:
Poza Michałem Fidziukiewiczem, który rundę jesienną ma z głowy, i pauzującym za kartki Marcinem Sierczyńskim, nie ma problemów z absencjami.

Znicz Pruszków:
Nie zagra na pewno Przemysław Kita (złamał rękę). Reszta kadry do dyspozycji trenera.

Jeśli wiecie więcej i chcecie się tą wiedzą podzielić, zapraszamy. Piszcie w komentarzach lub bezpośrednio do nas, do redakcji na adres kontakt@futbolfejs.pl. My na bieżąco będziemy starali się weryfikować informacje dotyczące stanu personalnego każdego pierwszoligowca i w razie nowych wieści natychmiast je publikować. Tak, byście mogli zareagować zmianami w waszych składach. Powodzenia!

Inne artykuły o: fantasy 1Liga

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli