Fantasy 1. Liga – kto zagra, kto nie zagra… Ściągawka przed dwunastą kolejką

Autor wpisu: 7 października 2016 07:35

Zaczynamy 12. kolejkę pierwszej ligi zgodnie z tradycją, czyli od podpowiedzi dla wszystkich menedżerów Fantasy 1. Liga. Jak zawsze publikujemy ściągawkę o stanie kadrowym każdego zespołu, mającą ułatwić wam wybory i przestrzec przed przestrzelonymi transferami. 

Chojniczanka:
Za kartki pauzują Michał Markowski Paweł Zawistowski. Pozostali piłkarze do dyspozycji trenera.

Chrobry Głogów:
Wciąż kontuzjowani są Damian Sędziak i Wołodymyr Hudyma. Za kartki pauzuje natomiast Karol Danielak. Reszta kadry do dyspozycji trenera.

Drutex-Bytovia:
Znak zapytania przy powracającym do zdrowia po kontuzji Kamilu Wacławczyku. Pozostali piłkarze do dyspozycji trenera.

GKS Katowice:
Z powodu kontuzji grać nie mogą: Łukasz Pielorz, Adrian Frańczak i Sebastian Nowak. Reszta kadry do dyspozycji trenera.

GKS Tychy:
Nie ma problemu z absencjami.

Górnik Zabrze:
Za kartki pauzuje Bartosz Kopacz. Kontuzje eliminują z gry: Konrada Nowaka, Bartosza Pikula, Dariusza Pawłowskiego i Aleksandra Kwieka. Natomiast Armin Ćerimagić przebywa na zgrupowaniu młodzieżowej reprezentacji Bośni i Hercegowiny. Pozostali piłkarze do dyspozycji trenera.

Miedź Legnica:
Nie zmienia się sytuacja w przypadku kontuzjowanych: Jakuba Chrzanowskiego, Jakuba Vojtusa i Błażeja Telichowskiego. Oni wciąż nie mogą grać. Podobnie jak Oscar Martin, który ostatnio również nabawił się urazu. Natomiast do gry wraca Wojciech Łobodziński – niewykluczone, że wystąpi już w Puławach. Reszta kadry do dyspozycji trenera.

MKS Kluczbork:
Nie zagrają kontuzjowani: Michał KojderMaciej Kowalczyk i Robert Tunkiewicz (on będzie pauzował ok. miesiąca z powodu urazu kolana) oraz kartkowicz Kamil Nitkiewicz. Pozostali piłkarze do dyspozycji trenera.

Olimpia Grudziądz:
Mecz z Wigrami przełożony na 18 października.

Podbeskidzie Bielsko-Biała:
Do kontuzjowanego Martina Barana dołączył Robert Menzel. Oni nie zagrają ze Stalą. Pozostali piłkarze do dyspozycji trenera.

Pogoń Siedlce:
Z powodu urazów wciąż nie mogą grać: Damian ŚwierblewskiLuka ŠtefanacŁukasz Wójcik i Michał Bajdur. Znak zapytania przy Marcinie Burkhardzie (decyzja o tym, czy będzie mógł wystąpić, zapadnie w sobotę). Za kartki pauzuje Konrad Wrzesiński. Reszta kadry gotowa do gry.

Sandecja Nowy Sącz:
Kamil Słaby pauzuje za kartki, z powodów zdrowotnych: Bartłomiej Dudzic, Szymon KuźmaDawid Szufryn. Pozostali zawodnicy do dyspozycji trenera.

Stal Mielec:
Nowy trener Zbigniew Smółka musi radzić sobie bez kontuzjowanych: Jakuba Żubrowskiego, Przemysława Lecha, Damiana Bożka i Sebastiana Białasika. 

Stomil Olsztyn:
Tę rundę z głowy ma już Paweł Głowacki. Z powodu urazu nie zagra też Arkadiusz Czarnecki. Z kolei Wiktor Biedrzycki pauzuje za kartki. Pozostali piłkarze do dyspozycji trenera.

Wigry Suwałki:
Mecz z Olimpią przełożony na 18 października.

Wisła Puławy:
Z powodu kontuzji wciąż nie może grać Sebastian Duda. Reszta kadry do dyspozycji trenera.

Zagłębie Sosnowiec:
Poza Michałem Fidziukiewiczem nikt nie musi pauzować.

Znicz Pruszków:
Nie zagrają na pewno: Przemysław Kita (złamana rękę) oraz kartkowicz Mateusz Długołęcki. Reszta kadry do dyspozycji nowego trenera Dariusza Kubickiego.

Jeśli wiecie więcej i chcecie się tą wiedzą podzielić, zapraszamy. Piszcie w komentarzach lub bezpośrednio do nas, do redakcji na adres kontakt@futbolfejs.pl. My na bieżąco będziemy starali się weryfikować informacje dotyczące stanu personalnego każdego pierwszoligowca i w razie nowych wieści natychmiast je publikować. Tak, byście mogli zareagować zmianami w waszych składach. Powodzenia!

Inne artykuły o: fantasy 1Liga

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli