Fantasy 1. Liga. Kto zagra, kto nie zagra… Ściągawka przed drugą kolejką

Autor wpisu: 4 sierpnia 2016 22:42

Zasięgnęliśmy języka we wszystkich klubach pierwszoligowych, by przed drugą kolejką ułatwić wam (i przy okazji sobie) ewentualne ruchy transferowe w Fantasy 1. Liga. Taki raport to oczywiście doskonała ściągawka i niezbędnik dla każdego menedżera. Pojawiać się będzie u nas w każdy piątek rano przed każdą kolejką.

Oto jak przedstawia się sytuacja personalna w poszczególnych drużynach przed najbliższą kolejką, czyli kto zagra, kto nie zagra, przy czyim występie jest znak zapytania, a kto wraca do gry. Czytajcie, sprawdzajcie i korzystajcie.

Chojniczanka:
Nie zagrają z powodu kontuzji: Przemysław Pietruszka, Tomasz Mikołajczak i Łukasz Kosakiewicz. Reszta do dyspozycji trenera.

Chrobry Głogów:
Rundę jesienną z głowy ma Michał Michalec. Poza tym w tej kolejce nie zagra też na pewno Marcel Gąsior. Pozostali piłkarze do dyspozycji trenera.

Drutex-Bytovia:
Nie ma problemów z absencjami.

GKS Katowice:
Nie zagrają z powodu kontuzji: Adrian Franczak i Przemysław Sawicki. Reszta do dyspozycji trenera.

GKS Tychy:
Nie ma problemów z absencjami.

Górnik Zabrze:
Po operacji jest Rafał Kosznik. Choć wrócił do zajęć, to jednak przy jego ewentualnym występie stoi znak zapytania. Reszta do dyspozycji trenera.

Miedź Legnica:
Długotrwałe kontuzje eliminują z gry: Wojciecha Łobodzińskiego, Błażeja Telichowskiego i Jakuba Vojtuša. Natomiast do dyspozycji trenera jest już pauzujący w 1. kolejce z powodu grypy żołądkowej Keon Daniel oraz wszyscy pozostali piłkarze.

MKS Kluczbork:
Nie ma problemów z absencjami.

Olimpia Grudziądz:
Znak zapytania przy ewentualnym występie Oskara Trzepacza. Młody napastnik narzekał ostatnio na drobny uraz. Natomiast do dyspozycji trenera będzie już wielki nieobecny premierowej kolejki, czyli Nildo. Ze zdrowiem Brazylijczyka podobno już wszystko w porządku.

Podbeskidzie Bielsko-Biała:
Tutaj sytuacja jest bliźniacza do tej z poprzedniej kolejki, w której z powodu urazów nie mogli zagrać Martin Baran i Jozef Piaček. Pozostali piłkarze są do dyspozycji trenera.

Pogoń Siedlce:
Nie ma problemów z absencjami.

Sandecja Nowy Sącz:
Nie ma problemów z absencjami.

Stal Mielec:
Na pewno nie zagrają: Sebastian Łętocha (to efekt czerwonej kartki, którą został ukarany w meczu z Sandecją) oraz kontuzjowany Damian Bożek. Lżejsze urazy leczyli ostatnio Adrian Liberacki i Paweł Oziębło, ale oni mają już być do dyspozycji trenera. Podobnie jak Brazylijczyk Ze Lucas, który czekał na pozwolenie na pracę w Polsce.

Stomil Olsztyn:
Przez trzy, cztery tygodnie na pewno nie będzie mógł grać Karol Żwir. Reszta piłkarzy do dyspozycji trenera.

Wigry Suwałki:
Frank Adu Kwame i Rafał Remisz to rekonwalescenci, którzy właśnie zaleczyli drobne kontuzje. Niby ze zdrowiem już wszystko w porządku, jednak przy ich ewentualnym występie znak zapytania. Poza tym wszyscy do dyspozycji trenera.

Wisła Puławy:
Nie ma problemów z absencjami, jeśli chodzi o zgłoszoną do rozgrywek kadrę. Do piątku nie dotarł natomiast z niemieckiej federacji certyfikat Łukasza Płonowskiego.

Zagłębie Sosnowiec:
Grać nie może Michał Fidziukiewicz. Napastnik Zagłębia przeszedł niedawno operację stawu biodrowego i w tej rundzie na pewno na boisko nie wybiegnie. Poza nim wszyscy do dyspozycji trenera.

Znicz Pruszków:
Nie ma problemów z absencjami.

Jeśli wiecie o czymś (a właściwie o kimś) więcej i chcecie się tą wiedzą podzielić, zapraszamy. Piszcie w komentarzach lub bezpośrednio do nas, do redakcji na adres kontakt@futbolfejs.pl. My będziemy starali się na bieżąco weryfikować informacje dotyczące stanu personalnego każdego pierwszoligowca i w razie nowych informacji oczywiście natychmiast je publikować. Tak, byście nie pudłowali przy transferach lub ewentualnie mogli zareagować zmianami w waszych składach.
A teraz do dzieła! Do pierwszego meczu 2. kolejki zostało już niewiele czasu. Powodzenia!

Inne artykuły o: fantasy 1Liga

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli