Fantasy 1. Liga. Kto zagra, kto nie zagra… Ściągawka przed 10. kolejką

Autor wpisu: 23 września 2016 09:29

Dziś początek dziesiątej kolejki pierwszej ligi, więc zgodnie z tradycją spieszymy z podpowiedzią i dla wszystkich menedżerów Fantasy 1. Liga publikujemy ściągawkę o stanie kadrowym każdego zespołu, mającą ułatwić wam wybory i przestrzec przed przestrzelonymi transferami. 

Oto meldunki z wszystkich klubów:

Chojniczanka:
Wciąż kontuzjowany jest Przemysław Pietruszka. Pozostali piłkarze do dyspozycji trenera.

Chrobry Głogów:
Przypominamy, że rundę jesienną z głowy ma Michał Michalec. Oprócz niego urazy leczą Wołodymyr Hudyma i Damian Sędziak. Reszta kadry do dyspozycji trenera.

Drutex-Bytovia:
Z powodu kontuzji wciąż nie mogą grać Janusz Surdykowski i Wojciech Wilczyński, natomiast występy Bartłomieja Poczobuta i Kamila Wacławczyka pod znakiem zapytania. Pozostali piłkarze do dyspozycji trenera.

GKS Katowice:
Przewlekły uraz wciąż leczy Adrian Frańczak. Za kartki muszą pauzować Łukasz Zajdler oraz Alan Czerwiński. Reszta do dyspozycji trenera.

GKS Tychy:
Nadal nie może grać Bartosz Rutkowski. Nie wiadomo, czy będzie mógł wystąpić Stepan Hirskyj. Wraca za to Marcin Radzewicz. Reszta kadry również do dyspozycji trenera.

Górnik Zabrze:
Do kontuzjowanego Konrada Nowaka (zerwane więzadła krzyżowe) dołączył Dawid Plizga (uraz kolana). Pozostali zawodnicy do dyspozycji trenera.

Miedź Legnica:
Nie zmienia się sytuacja w przypadku kontuzjowanych: Wojciecha Łobodzińskiego i Błażeja Telichowskiego. Oni wciąż nie mogą grać. Ostatnio urazu nabawił się również Jakub Chrzanowski i on także w tej kolejce nie zagra. Znak zapytania natomiast przy występie Michała Bartkowiaka (przeziębienie). Reszta kadry do dyspozycji trenera.

MKS Kluczbork:
Nie zagra kontuzjowany Michał Kojder. Pod znakiem zapytania stoją występy Macieja Kowalczyka i Tomasza Swędrowskiego. Pozostali piłkarze do dyspozycji trenera.

Olimpia Grudziądz:
Oprócz Nildo, który tę rundę ma z głowy (złamana ręka), pauzować musi (akurat za kartki) Dariusz Kłus. Reszta kadry do dyspozycji trenera.

Podbeskidzie Bielsko-Biała:
Kontuzja nadal eliminuje z gry Roberta Menzela. Pozostali piłkarze do dyspozycji trenera.

Pogoń Siedlce:
Z powodu urazów nie mogą grać: Damian ŚwierblewskiLuka Štefanac i Łukasz Wójcik. Reszta gotowa do gry.

Sandecja Nowy Sącz:
Kontuzja eliminuje z gry Szymona Kuźmę, natomiast Dawida Janczyka zmogła choroba. Reszta kadry do dyspozycji trenera.

Stal Mielec:
Beniaminek musi radzić sobie bez kontuzjowanych: Jakuba Żubrowskiego, Przemysława Lecha, Damiana Bożka i Sebastiana Białasika. Znak zapytania przy występie Krystiana Getingera. Pozostali piłkarze gotowi do gry pod wodzą Macieja Serfińskiego i Bogusława Wyparły (w tygodniu klub rozstał się z dotychczasowym szkoleniowcem Januszem Białkiem).

Stomil Olsztyn:
Z powodu kontuzji nie zagra Paweł Głowacki. Pozostali piłkarze do dyspozycji trenera.

Wigry Suwałki:
Za kartki pauzować musi Rafał Augustyniak. Poza tym żadnych absencji.

Wisła Puławy:
Z powodu kontuzji wciąż nie może grać Sebastian Duda. Za kartki natomiast odpocznie tym razem Łukasz Turzyniecki. Reszta kadry do dyspozycji trenera.

Zagłębie Sosnowiec:
Poza Michałem Fidziukiewiczem, który rundę jesienną ma z głowy, i Jovanem Ninkoviciem, nie ma problemów z absencjami.

Znicz Pruszków:
Nie zagrają na pewno: Przemysław Kita (złamana rękę) oraz kartkowicze Rafał Zembrowski i Radosław Bartoszewicz. Reszta kadry do dyspozycji trenera.

Jeśli wiecie więcej i chcecie się tą wiedzą podzielić, zapraszamy. Piszcie w komentarzach lub bezpośrednio do nas, do redakcji na adres kontakt@futbolfejs.pl. My na bieżąco będziemy starali się weryfikować informacje dotyczące stanu personalnego każdego pierwszoligowca i w razie nowych wieści natychmiast je publikować. Tak, byście mogli zareagować zmianami w waszych składach. Powodzenia!

Inne artykuły o: fantasy 1Liga

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli