FANTASY 1. LIGA – atrakcje także dla nowych graczy! Jeszcze nie jest za późno, by dołączyć

Autor wpisu: 2 września 2016 12:02

Nowe atrakcje w naszej zabawie – Fantasy 1. Liga! I nowe nagrody. Startuje Futbolfejs League, która jest ogromną szansą także dla nowych uczestników zabawy, a gracze dostali teraz także możliwość wyzywania się na pojedynki. Zapraszamy!

Obiecywaliśmy, że na początku września w Fantasy 1. Liga będą nowe atrakcje. I są! Jedna z nich wiąże się z możliwością zdobycia dodatkowych nagród – pula 500 złotych. Druga z prestiżem i satysfakcją z wygrywania w bezpośredniej rywalizacji. Na czym te dodatkowe atrakcje polegają?

Pierwsza to Futbolfejs League. Można się do niej zapisać po zalogowaniu na swoje konto (szczegółowe informacje TUTAJ). Po zamknięciu okna transferowego przed ósma kolejką uczestnicy Futbolfejs League zostaną rozlosowani w pary na poszczególne serie spotkań – i w każdej z tych serii za swój „mecz” będą mogli zdobyć 3 punkty za zwycięstwo i 1 za remis. Z tego dorobku będzie układana „normalna” piłkarska tabela Futbolfejs League. Pięć osób, które zajmą najwyższe lokaty na koniec sezonu, zostanie uhonorowanych nagrodami pieniężnymi – po 100 złotych.
To fajna dodatkowa forma zabawy, a przede wszystkim dodatkowa szansa dla tych, którzy nie grają w Fantasy 1. Liga od początku albo się jeszcze do naszej gry nie zapisały. Zróbcie to jak najszybciej! Bo wciąż macie szansę na wygraną. W konkursie głównych oczywiście sporo punktów już pouciekało, ale Futbolfejs League dopiero startuje – tu wszyscy chętni do rozpoczęcia  8. kolejki są na zero i mają równe szanse.
Jeśli ktoś więc jeszcze się do naszej zabawy nie zapisał, serdecznie zapraszamy TUTAJ. Przypominamy przy okazji, że nowi gracze mają także szanse na inne nagrody – choćby za zwycięstwo w „regularnym” konkursie w poszczególnych kolejkach.

Druga nowa forma zabawy to POJEDYNKI. Każdy z uczestników Fantasy 1. Liga może wyzwać innego uczestnika na pojedynek przed daną kolejką. Chcecie się zmierzyć z liderem klasyfikacji, ze swoim znajomym, albo z Damianem Kądziorem czy Arturem Derbinem – nic prostszego. Wyzywacie na pojedynek i po kolejce patrzycie, kto miał lepszego „nosa”. Fajne? Fajne.

Inne artykuły o: fantasy 1Liga

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli