Fantasy 1. Liga. Artur Derbin też wchodzi do gry. Chciał stworzyć drużynę z samych piłkarzy Zagłębia…

Autor wpisu: 1 sierpnia 2016 17:24

Do naszej zabawy w Fantasy 1. Liga dołączył Artur Derbin. Uważajcie na niego, bo były szkoleniowiec Zagłębia Sosnowiec jak mało kto zna pierwszoligowe realia!

– Najchętniej to bym stworzył sobie całą drużynę z piłkarzy Zagłębia.
– Nie da rady. Najwyżej po trzech z jednego zespołu. Taki jest regulamin.
– Szkoda…
Jak widać, Artur Derbin wciąż tęskni za Zagłębiem Sosnowiec, czemu akurat trudno się dziwić. W ubiegłym sezonie ten beniaminek pierwszej ligi był rewelacją rozgrywek. Derbin doprowadził go do półfinału Pucharu Polski i zostawił na 3. miejscu w tabeli.
– Jedyne, czego się trochę obawiam, to czy będę miał czas. Bo jak mi dobrze pójdzie i się wciągnę, to nie wiem… jak się skończy – śmieje się były szkoleniowiec Zagłębia. – Ale z drugiej strony dzięki tej zabawie człowiek bardziej się w tę pierwszą ligę zagłębia (nomen omen – red.), baczniej przygląda się piłkarzom i śledzi ich dokonania. Więc warto – dodaje.

A ty, jeśli nie masz jeszcze swojej drużyny, nie zwlekaj – rejestruj się i dołącz do naszej zabawy. Nic nie szkodzi, że spóźniłeś się na 1. kolejkę. Mamy w konkursie specjalną ligę prywatną „OD DRUGIEJ kolejki”, a w niej specjalne nagrody dla tych, którzy dołączą do nas w tym tygodniu. Wszystkie szczegóły TUTAJ.

Inne artykuły o: fantasy 1Liga

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli