Druga edycja Vitasport Fantasy 1.Liga za nami. Poznajcie wszystkich triumfatorów!

Autor wpisu: 7 czerwca 2017 16:23

Piłkarze zakończyli rundę wiosenną, tym samym zakończyła się również 2. edycja naszego wirtualnego menedżera Vitasport Fantasy 1.Liga. Czas więc na podsumowanie i ogłoszenie triumfatorów.

Zaczynamy od zwycięzcy całej edycji. Klasyfikację generalną wygrał Patryk Sułkowski z Nowego Sącza. I to można powiedzieć, że wygrał ją… podwójnie, bo dwa pierwsze miejsca zajęły dwie jego drużyny. Ta zwycięska nazywa się… Sandecja. Nazwa, jak widać, zobowiązuje. Oto ten zespół:

A to TOP 5 klasyfikacji generalnej. Dla każdego nagroda pieniężna:
1. Patryk Sułkowski – Sandecja (1500 zł)
2. Patryk Sułkowski – Sandecja 3 (700 zł)
3. Tomasz Ułanowicz – ZNAJOMI SĘDZIEGO 3 (400 zł)
4. Maciej Skiba – klepacze (200 zł)
5. Iwona Kuczyński – Team Klucha (200 zł)

A tak prezentuje się pierwsza dziesiątka klasyfikacji generalnej (menedżerowie, których zespoły zajęły miejsca od 6. do 10., dostaną voucher o wys. 100 zł na zakupy w Vitasport):

Do wygrania w naszej zabawie były też koszulki reprezentacji Polski z autografem jej kapitana Roberta Lewandowskiego:

Wędrują one do założycieli pięciu najlepszych lig prywatnych. W tej klasyfikacji ścisk był niesłychany, a o to jak przedstawia się ta zwycięska piątka:

W największe lidze HEAD-TO-HEAD, o nazwie ALKOMAT.EU, rywalizowały 702 drużyny. Tylko jedna zakończyła rundę z kompletem wygranych (13-0-0). To Team Klucha Iwony Kuczyńskiej, który w klasyfikacji generalnej całego konkursu zajął 5. pozycję. Pani Iwona tym samym dostaje w nagrodę alkomat BACscan F-30 o wartości 256 zł. Podobnie jak menedżerowie drużyn, które w tej lidze zajęły miejsca 2. (GOLEO), 3. (Balon) i 4. (ROMTEAM2).

I na koniec forBET CUP. Tę rywalizację – podobnie jak klasyfikację generalną – wygrała Sandecja Patryka Sułkowskiego. Na 2. miejscu Team Klucha Iwony Kuczyńskiej, na 3. – Sandecja 3 również Patryka Sułkowskiego. 

A na deser Dream Team rundy wiosennej, czyli jedenastka najlepiej punktujących piłkarzy. Wygląda tak:

Inne artykuły o: fantasy 1Liga

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli