Żyleta do piłkarzy Legii: zejdźcie z boiska

Autor wpisu: 28 sierpnia 2017 15:07

Piłkarzom Legii Warszawa oberwało się od fanów bardzo mocno podczas niedzielnego meczu z Zagłębiem Lubin. Gdy drużyna wychodziła na drugą połowę usłyszała z trybun: „Zejdźcie z boiska”.

To był niezwykły mecz na Łazienkowskiej. Niezwykły, bo bez normalnego dopingu. Fani dali bardzo mocno odczuć piłkarzom, jak bardzo są rozczarowani odpadnięciem z europejskich pucharów i słabą grą. Wiele mówił wiszący na początku transparent: „Zawsze chcieliśmy, by wasza gra była taka, jak nasz doping. Teraz nasz doping będzie jak wasza gra.”

Więcej o frustracji trybun pisaliśmy w tekście o meczu – TUTAJ (można tutaj też zobaczyć wspomniany transparent).

Haseł z trybun było sporo, nie wszystkie nadające się do cytowania. Nawet po strzeleniu gola przez Legię rozległ się okrzyk: „Gdzie są puchary, hej Legio, gdzie są puchary”. Było i o „kopaczach”, i o za wysokich kontraktach. Dostało się oczywiście prezesowi Dariuszowi Mioduskiemu – bardzo ironicznie: „Prezesie, widzimy że Legia weszła na wyższy poziom! Zawsze mocniej!”

Ale być może najmocniej zaboleć mogło, gdy wychodzących z tunelu na drugą połowę piłkarzy przywitały najpierw gwizdy, a potem niosący się po stadionie zaśpiew: „Zejdźcie z boiska, nie róbcie z nas pośmiewiska”. Posłuchajcie w tym króciutkim nagraniu:

Inne artykuły o: Ekstraklasa | Legia Warszawa

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki i inne dane znajdujące się w serwisie Futbolfejs.pl chronione są prawami autorskimi.

Użycie skopiowanych lub pobranych materiałów bez pisemnej zgody Autora jest zabronione.

Serwis przeznaczony dla odbiorców posługujących się językiem polskim, ale mieszkających w krajach, gdzie zakłady bukmacherskie są legalne.

Projekt i realizacja Konrad Siuda & Stukot Pikseli